пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Yanagisawa

Опис бренду
Сімейна компанія Yanagisawa Wind Instrument Inc. Визнана сьогодні як виробник лінійки найбільш ретельно і майстерно виготовлених саксофонів професійного класу в світі. У діапазоні від сопраніно до баритона ці виняткові інструменти завоювали найвище схвалення самих розбірливих і відомих саксофоністів. Вже півстоліття всі деталі будь-якого саксофона виготовляються виключно на фабриці Янагісаві в Японії досвідченими майстрами з використанням найбільш технологічно просунутих інструментів і механізмів. Делікатні, але потужні, м'які, але зручні саксофони Янагісава - Cаксофон для артистів, виконані майстрами.
Компанія Yanagisawa виробляє виключно професійні саксофони на єдиному підприємстві в Японії ось уже понад півстоліття. Всі інструменти виготовляються за попередніми заявками дилерів, чергу на виготовлення може досягати 5-12 місяців.
У саксофонів тенор і баритон виробляються дві базових моделі, що відрізняються дизайном і механікою - 900-я і 990 серія. Для саксофонів сопрано і сопраніно пропонуються гнуті моделі, прямі моделі з вбудованою ескою 900-й серії, прямі моделі з двома знімними ескамі 980-й серії і 990-й серії. У 2014 році на зміну 900-й і 990-й серії альтів надходять інструменти "легкої" та "важкої" серій WO.
Тембр саксофона в значній мірі визначається матеріалом, з якого він виготовлений. Yanagisawa пропонує інструменти з традиційною латуні, бронзи, що дає дзвінкі високі і м'яку середину, і зі срібла, яке дає найпотужніший, щільний і темний тембр. Можливі поєднання матеріалів, так що, наприклад, інструменти серії 9932 виготовляються з 8 різних матеріалів. Різне покриття - лак або його відсутність, сріблення і позолота, - також впливають на тембр.