пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Schilke

Опис бренду
Schilke Music Products бере свій початок в 1956, почавши виробництво з мідних духових інструментів і мундштуків. Засновник компанії - Renold O. Schilke - ще в ранньому віці мріяв створювати інструменти, і його мрія збулася! Його геній дозволив розробити по-справжньому інноваційні духові інструменти, які і до цього дня є бажаними для багатьох професійних гравців. У багатьох людей сформувалося особливе ставлення до їх інструментам, і недарма.
Сьогодні виробництво зосереджені в Мелроуз Парк, штат Іллінойс, де працюють 35 майстрів, які присвятили своє життя створенню музичних інструментів, з ентузіазмом виконуючи свою роботу, роблячи кожен інструмент твором мистецтва. Суворе дотримання традицій, певного дизайну і найвищої якості збірки - секрет успіху Schilke.
Труба Schilke P5 4, або, як її ще називають, перлина індустрії, сьогодні стала мрією сотень музикантів. Приголомшливо динамічний, сильний, прозорий звук, простота в обігу і особлива енергія від гри зробили цю серію мідних труб вкрай популярною. Вони ідеально підійдуть професійним музикантам, оскільки мають всі необхідні характеристики для хорошої гри. Знайте, що на продаж йдуть лише найкращі інструменти, які пройшли безліч перевірок якості.