пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція GRIMSHAW

Тип деки: дредноут; Верхня дека: ламінат їли; Нижня дека і обичайка: американська липа; Бридж: палісандр; Механіка: лита; Сідло бриджу: пластикове, компенсований; Верхній поріжок: пластиковий; Лади: посріблений нікель; Мензура: 645мм; Верхній поріжок: 42мм; На 12 ладу: 54мм; 1 гудзик для ременя; Колір чорний.

Ціна:
3335 Грн.
Код товару: #20699

Мензура ("): 25.4; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 20; Нижня дека: липа; Верхня дека: ялина; Виріз (cutaway); Форма (вид): дредноут (вестерн); Розмір: 4/4; Еквалайзер; Тип : активний.

Ціна:
2100 Грн.
Код товару: #20702

Тип деки: дредноут; Бридж: твердое дерево; Механіка: литая, відкрита; Седло бриджа: пластикове; Верхній порожек: пластиковий; Мензура: 645мм; Верхній порожек: 42мм.

Ціна:
2772 Грн.
Код товару: #20695

Тип деки: дредноут; Бридж: твердое дерево; Механіка: литая, відкрита; Седло бриджа: пластикове; Верхній порожек: пластиковий; Мензура: 645мм; Верхній порожек: 42мм.

Ціна:
2772 Грн.
Код товару: #20696

Акустична гітара. Бридж і накладка грифа виготовлені з твердого дерева. Завдяки глянсовому покриттю виглядає дуже привабливо. Доступна в чорному кольорі.

Ціна:
2772 Грн.
Код товару: #20720

Ідеальний інструмент як для початківців, так і любителів. Тип деки: аудиторіум; Верхня дека: ламінат сосни; Нижня дека і обичайка: американська липа; Бридж: палісандр; Механіка: лита; Сідло бриджу: пластикове, компенсований; Верхній поріжок: пластиковий; Лади: посріблений нікель; Мензура: 645мм; Колір чорний.

Ціна:
3220 Грн.
Код товару: #20697

Ідеальний інструмент як для початківців, так і любителів. Тип деки: аудиторіум; Верхня дека: ламінат сосни; Нижня дека і обичайка: американська липа; Бридж: палісандр; Механіка: лита; Сідло бриджу: пластикове, компенсований; Верхній поріжок: пластиковий; Лади: посріблений нікель; Мензура: 645мм; Колір санберст.

Ціна:
3220 Грн.
Код товару: #20698

Тип деки: дредноут; Верхня дека: ламінат їли; Нижня дека і обичайка: американська липа; Бридж: палісандр; Механіка: лита; Сідло бриджу: пластикове, компенсований; Верхній поріжок: пластиковий; Лади: посріблений нікель; Мензура: 645мм; Верхній поріжок: 42мм; На 12 ладу: 54мм; 1 гудзик для ременя; Колір натуральний

Ціна:
3220 Грн.
Код товару: #20700

Тип деки: дредноут; Верхня дека: ламінат їли; Нижня дека і обичайка: американська липа; Бридж: палісандр; Механіка: лита; Сідло бриджу: пластикове, компенсований; Верхній поріжок: пластиковий; Лади: посріблений нікель; Мензура: 645мм; Верхній поріжок: 42мм; На 12 ладу: 54мм; 1 гудзик для ременя; Колір санберст.

Ціна:
3220 Грн.
Код товару: #20701

Мензура ("): 25.4; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 20; Нижня дека: липа; Верхня дека: ялина; Виріз (cutaway); Форма (вид): дредноут (вестерн); Розмір: 4/4; Еквалайзер; Тип : активний.

Ціна:
4200 Грн.
Код товару: #20703
Опис бренду
ОПИС
Вибрати Grimshaw означає віддати перевагу високоякісної апаратурі, яка володіє ключовими перевагами у вигляді надійності, стабільності і довговічності. Устаткування Гримшоу відповідає основним вимогам та сертифікатам, прописаним в умовах міжнародної стандартизації.
Якість Grimshaw - безумовна істина, яка не потребує особливих доказів, адже продукція поєднала в собі актуальність інновацій і непорушність традиційної майстерності. Ціни Гримшоу також припадуть до вподоби найвибагливішим і вибагливі клієнтам, задовольняючи запити представників, як бюджетної категорії, так і преміум-класу.
Виробник Grimshaw
Каталог Гримшоу складається переважно з високоякісних акустичних і класичних гітар, які повсюдно використовуються, як для навчання, так і для сценічних виступів. Продаж Grimshaw націлена на догоду потребам, які диктуються потенційною аудиторією покупців, а значить і сучасним ринком музичного обладнання.
Виробник Grimshaw безперервно піклуватися про підтримку власного статусу лідера серед конкуруючих фірм, що позитивно відображається на показниках якісність і стабільності, властивих кожному виробу, представленого в асортименті англійської фірми. Купити Гримшоу стане замечательнейшим капіталовкладенням, як для новачків, так і для професійних виконавців, забезпечуючи органічне і вишукане звучання протягом довгих років експлуатації.
Історія бренду Grimshaw
Виробництво Гримшоу почалося в 1930 році завдяки зусиллям відомого англійського сімейства. Лавка спеціалізувалася на виробництві банджо і гітар, конструкція яких також нагадувала традиційний інструмент для виконання кантрі (зі знімною декою). Тим часом, фабрика Grimshaw безперервно удосконалювала власні технології, що посприяло виникненню унікальних інструментів з оригінальним звучанням, гавайські гітари, які підключалися до радіоприймачів, напів-акустичні варіації з круглими отворами або ж дірками в деці у вигляді букви F, а також класичних шестиструнних пристроїв, які гармонійно поєднують в собі витонченість, елегантність і довговічність. Варто відзначити і колекцію електрогітар Premiervox - дана апаратура стала першою в своєму роді на території Великобританії.
Які товари виробляє?
В асортименті компанії родом з Англії Гримшоу подивитися можна високоякісні гітари, які оптимальні і для початківців виконавців і для досвідчених музикантів, забезпечуючи справжню насолоду від занять музикою. Навіть самі розбірливі клієнти зможуть підібрати підходяще пристрій.