пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Godin

електрогітара, серія Performance, корпус - канадська липа, гриф - твердий клен, 22 лади, мензура 25,5 ", бридж тремоло, колки хромовані, звукознімачі - 2 сингли Godin GS-1, xамбакер Godin, регулятори - 5 позиційний перемикач, гучність, тон з push / pull перемикачем для відсічення хамбакера, колір Vintage Burst, чохол в комплекті

Ціна:
18532 Грн.
16678 Грн.
Код товару: #9413

GODIN Shifter Classic 4 Creme Brule HG RN - бас-гітара, кількість струн: 4.

Ціна:
27312 Грн.
24582 Грн.
Код товару: #20927

Shifter Classic 5 Creme Brule HG RN with Bag - бас-гітара, кількість струн: 5, корпус: липа, гриф: клен, накладка грифа: палісандр, радіус грифа: 16 ", довжина мензури: 34", регулятори: 1x Volume, 1x Tone, колір: Creme Brule.

Ціна:
28840 Грн.
25956 Грн.
Код товару: #20928

5th Avenue Composer Sunburst GT with TRIC - напівакустична електрогітара, верхня дека: дика канадська вишня, задня дека: дика канадська вишня, обичайка: дика канадська вишня, гриф: клен, накладка грифа: палісандр, радіус грифа: 16 "(406 mm), довжина мензури: 24.84 "(630 mm), регулятори: 1x Volume, 1x Tone, колір: Sunburst GT.

Ціна:
38296 Грн.
34458 Грн.
Код товару: #20921

5th Avenue CW Kingpin II HB Cognac Burst with TRIC - напівакустична електрогітара, верхня дека: дика канадська вишня, задня дека: дика канадська вишня, обичайка: дика канадська вишня, гриф: клен, накладка грифа: палісандр, радіус грифа: 16 "(406 mm), довжина мензури: 24.84 "(630 mm), регулятори: 1x Volume, 1x Tone, колір: Cognac Burst.

Ціна:
40884 Грн.
34752 Грн.
Код товару: #20923

GODIN 5th Avenue Composer Sunburst GT with TRIC - напівакустична електрогітара, верхня дека: дика канадська вишня, задня дека: дика канадська вишня, обичайка: дика канадська вишня, гриф: клен, накладка грифа: палісандр, радіус грифа: 16 "(406 mm), довжина мензури: 24.84 "(630 mm), регулятори: 1x Volume, 1x Tone, колір: Sunburst GT.

Ціна:
46548 Грн.
41894 Грн.
Код товару: #20919

Електрогітара, кількість струн: 6, корпус: клен / махогані, гриф: махогані, накладка грифа: Richlite (Річлайт), радіус грифа: 12 ", довжина мензури: 24 3/4" (629 mm), ширина верхнього поріжка 1 11 / 16 "(43 mm), колір: Cherryburst.

Ціна:
51512 Грн.
46360 Грн.
Код товару: #20930

Електрогітара, кількість струн: 6, корпус: клен / махогані, гриф: махогані, накладка грифа: Richlite (Річлайт), радіус грифа: 12 ", довжина мензури: 24 3/4" (629 mm), ширина верхнього поріжка 1 11 / 16 "(43 mm), колір: Burgundy.

Ціна:
51512 Грн.
46360 Грн.
Код товару: #20931

Фантастичне доповнення до сімейства «Multiac» - це серія «Multiac Steel Duet Ambiance», цілком можливо одна з кращих за звучанням електроакустична гітара зі сталевими струнами, створена коли або в компанії Годін.

Ціна:
52392 Грн.
47154 Грн.
Код товару: #28313

Фантастичне доповнення до сімейства «Multiac» - це серія «Multiac Steel Duet Ambiance», цілком можливо одна з кращих за звучанням електроакустична гітара зі сталевими струнами, створена коли або в компанії Годін.

Ціна:
52392 Грн.
47154 Грн.
Код товару: #28314

Електрогітара, кількість струн: 6, корпус: клен / махогані, гриф: махогані, накладка грифа: Richlite (Річлайт), радіус грифа: 12 ", довжина мензури: 24 3/4" (629 mm), ширина верхнього поріжка 1 11 / 16 "(43 mm), колір: Gold HG.

Ціна:
54212 Грн.
48792 Грн.
Код товару: #20929

напівакустична електрогітара, верхня дека: дика канадська вишня, задня дека: дика канадська вишня, обичайка: дика канадська вишня, гриф: клен, накладка грифа: чорне дерево

Ціна:
72392 Грн.
65152 Грн.
Код товару: #20920
Опис бренду

Потрібна гітара від відомого у всьому світі виробника? Значить, вам неодмінно потрібно звернути увагу на продукцію, що випускається під брендом Godin Guitars. Дана компанія є найбільшим виробником даних музичних інструментів у всій Північній Америці. Цікавим є той факт, що фірма займається масовим випуском гітарних інструментів на власних потужностях, що знаходиться в Америці, а не на азіатському континенті.
Історія компанії почалася трохи більше 40 років тому, а її продукція користується популярністю у Tony Iommi, Kirk Hammett, Alexander Skolnick та інших світових зірок. Продукція бренду спрямована не тільки на професіоналів, а й простих людей, які люблять гітарні інструменти. Серед великого асортименту можна знайти продукцію середнього та бюджетного ринкового сегменту.
Не будемо приділяти багато уваги дорогим моделям професійного рівня, де багато є творами мистецтва, а зосередимося на інструментах, які доступні широкому колу споживачів. Такі варіанти характеризуються максимально можливою якістю і не мають звичного дорогого лиску. Подібні музичні інструменти досить скромні, але їх звучання здатне порадувати будь-якого критика. Всіх їх об'єднує стійкість до різних кліматичних змін. Виробникові для досягнення подібного результату не доводиться прикладати жодних зусиль. Це легко пояснюється тим, що все гітари роблять у Канаді - північній країні, де переважає суворий клімат і де часто зустрічаються кліматичні перепади.
Кожен з численних виробничих процесів здійснюється на одній з американських фабрик, які територіально розташовуються між Квебеком і Нью-Гемпшир. Батьком бренду є Роберт Годен. Ця людина є не тільки висококласним майстром своєї справи, а й відкритим для спілкування людиною, яка може розповісти всі тонкощі виробництва музичних інструментів. Він не здатний приховати навіть найменшого секрету. Роберт користується величезною повагою у всіх студентів бостонського Берклі, де він є викладачем цілого курсу лекцій. У процесі навчання він намагається передати молоді всі свої навички. До речі, по сьогоднішній день він займається не тільки керуючими справами, а й розробляє дизайни для майбутніх інструментів.
Фірма є власницею цілої мережі виробництв і офісів, що знаходяться в різних куточках світу. Штаб-квартира знаходиться в Монреалі. Виробництвом гітар займаються працівники п'яти фабрик в Квебеку і однієї в Нью-Гемпширі. Все це є територією США. Якщо не брати до уваги незручність розташування виробничих потужностей, залишається один істотний плюс - максимально ретельне виготовлення всіх частин гітари, здатне надати індивідуальності будь-якого інструменту. У переважній більшості збірку гітар виробляють жінки - вони більш акуратні в порівнянні з чоловіками. Кожна випускається гітара більш ніж на 95% складається з деревини, вирощеної в Канаді. Збирають інструменти в Річмонді і амерінкском Берліні, що в Нье-Гемпширі. Виробництво грифів та корпусних елементів для гітар накладено в Ла Патрі, що в провінції Квебек.
Не можна не відзначити той факт, що в процесі виробництва інструментів, компанія Godin навіть обрізки, не придатні для виробництва гітар, пускає в справу для співробітників компанії роблять власники для ручок, рамки під фото та інші вироби.
В даний час брендом випускаються акустичні гітари під декількома торговельними марками (Норман, Seagull і ін.) І електронні гітари Godin і Richmond. Деякі люди дивуються, чому одна компанія має кілька торгових марок, але цьому є своє пояснення. Будучи юнаком, Роберт Годен серйозно захоплювався творами груп Beatles і Ventures, мріючи домогтися таких же успіхів в музичній індустрії. Після закінчення коледжу він став працівником Harmony Lab - це музичний магазин, що знаходиться в Монреалі. Головним його завданням був невеликий ремонт з передпродажною підготовкою гітар. Саме тут Роберт отримав безцінні знання і відкрив різні ноу-хау. Домігшись великих успіхів у тюнінгу гітар, юнак став цікавий музикантам, які приїжджали навіть з Торонта. останні витрачали на дорогу близько 5 годин. Навіть в США заговорили про хлопця з золотими руками.
Одним з переломних моментів став 1972 рік. Поїхавши на полювання, Годен зустрів літнього чоловіка, який дізнався Роберта і вирішив надати йому свою гітару, зроблену на "коліні". Під час розмови він вирішив віддати її на доопрацювання музичного фахівця. Повернувшись через час до старого, Роберт дізнався, що той закриває свою майстерню з виробництва віконних рам, яка може стати відмінним місцем для виробництва гітар. Взявши бізнес-кредит, він викуповує стару лісопилку і починає налагоджувати виробництво гітар. Через те, що старого, колишнього власника виробництва, звали Норманн, Роберт вирішив залишити його і для виробництва гітар. Це дозволило уникнути бюрократичних податкових вивертів мають місце бути в процесі перереєстрації виробництва.

На сьогоднішній день гітари Годін зайняли гідне місце серед світових лідерів у виробництві гітар. Інструменти мають неповторний звуком і красою. Купити гітару Годін мріє безліч музикантів і в нашому інтернет магазині можна здійснити місця і купити гітару Godin в розстрочку, та як інструменти все таки в ціновому сегменті вище середнього.

Купити гітару Godin відмінне рішення якщо ви хочете отримати відмінний інструмент! Гарантія на всі гітари бренду - 1год.

Доставка по Києву та Україні безкоштовна. Всі інструменти перед транспортуванням обов'язково надійно упаковуються і страхуються на повну вартість, тому ви можете бути впевнені що інструмент до вас приїде в цілісності.