пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

В УкрХіт НОВИЙ БРЕНД: C.F. MARTIN & Co (США)!

В УкрХіт НОВИЙ БРЕНД: C.F. MARTIN & Co (США)!

Друзі! З великим задоволенням представляємо вашій увазі НОВОГО виробника в нашому асортименті: C.F. MARTIN (США)!!!

Компанія Martin, а точніше C.F Martin & Co. створює інструменти виняткової якості вже на протягом більше 175 років! Складно переоцінити внесок Martin в розвиток гітари як такої, тому що саме її розробки стали згодом індустріальними стандартами. Повірте, немає такої гітарної компанії в світі, яка б не скопіювала їх і не використовувала в своїй виробничій лінійці: починаючи від Х-образної системи зв'язок верхньої деки, т.зв. 14-ладової гітари (14 лад, то - місце, де гриф з'єднується з декою), і закінчуючи самим великим «Дредноутом». Саме так - "дредноут" винайшла компанія Martin!

Авторство назви належить прадіду нинішнього глави компанії Крісу Ф. Мартіну IV - Френку Генрі Мартіну, великим фанатом військової історії Британської Імперії. У 1905 році Британія, щоб зміцнити свої позиції на море спустила на воду свій найбільший, суперсучасний на той час лінкор під назвою ... «Dreadnought», що в перекладі означає «безстрашний». Через 10 років в 1915 році Френк вирішив дати нової моделі гітари ім'я «Dreadnought», щоб виділити її більш потужне, насичене і гучне звучання в порівнянні з більш компактними і тихими інструментами тих років. І ось сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що дредноут - найпопулярніша акустична гітара в світі (і, сама копійована).

Залишаючись одним з провідних виробників акустичних інструментів, і сьогодні гітари Martin виробляються вручну майстерними майстрами, які використовують як нові технології в дизайні, так і майже двохсотрічну спадщину своїх засновників.
 
Гітари Martin і струни Martin - це вибір музикантів по всьому світу, вибір ікон року, кантрі, фолк і блюграсс стилів. І не тільки їх. Це вибір нових, які лише почали свою кар'єру зірок у всіх сегментах сучасної поп культури, від телебачення (Glee, Psych, Raising Hope і American Idol) до кіно; на Бродвеї і в книгах, онлайн, і прикрашаючи собою обкладинки популярних журналів на розкладках по всьому світу.

Компанія також відома завдяки своїм високоякісним струнам для акустичних гітар. Лінійка Martin SP® LIFESPAN ™ - найбільш швидко зростаюча в індустрії серія струн з покриттям для збільшеного терміну служби, тоді як Martin SP пропонує кращі на ринку якістю сердечника, для чудового інтонування та стабільності ладу.

Ознайомитися з продукцією компанії Martin можно нижче за посиланням:
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua