пн-пт 10-19 (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Огляд барабанних установок для початківців

Огляд барабанних установок для початківців

Огляд барабанних установок для початківців
 
Ця стаття написана для тих, хто тільки недавно вирішив зв'язати себе з музикою, зокрема з барабанами. У ній автор постарається допомогти молодому барабанщикові вибрати недорогу ударну установку, тобто інструмент початкового рівня відомих брендів.
 
Першою моделлю, яку ми розглянемо, буде Sonor Force 507.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Ця ударна установка є однією з найпопулярніших в ніші бюджетних барабанів. І не даремно. Для виготовлення бочки і томів використовується липа, а малий барабан зроблений з металу. Крім самих барабанів в комплект входить стійка під малий барабан, одна пряма тарілкові стійка і стійка для хай-хета, а також проста одинарна педаль для бас-бочки з так званої «легкої серії». Це означає, що у неї немає платформи, а замість неї використовується сталевий прут («вилка», «спиці»).
 
Всі педалі, які будуть згадуватися в цій статті (включно з тією, про яку ми тільки що говорили), є базовими. Більшість тих, хто купує такі установки, замінює базові педалі на модні нині кардани, які заполонили ринок. Але дана модель варта уваги, не дивлячись ні на що, так як вона має достатню швидкість і високий рівень зручності. При цьому її вага вельми незначна, а відсутність платформи робить її ще й дуже компактною, так що в складеному вигляді її можна покласти навіть у дамську сумочку.
 
Не менше уваги заслуговують і стійки, які зроблені дуже якісно при дуже низькій вартості самої ударної установки. Вони ніде не люфтят, все працює справно навіть через кілька років постійного використання в жорсткому режимі.
 
Наступним об'єктом нашого огляду стане серія бюджетних барабанів Pearl Forum. Головною особливістю цієї установки є досить висока вартість. І платите ви в даному випадку в більшій мірі за бренд, ніж за якість: механіка цієї установки в надійності поступається конкурентам, та й звучання мало чим виділяється.
 
Для виготовлення барабанів виробником було обрано тополю. Малий барабан характеризується досить низьким тм'яним звуком. У комплект також входить стійка хай-хета, стійка малого барабана і пряма стійка для тарілки, а також педаль моделі P-120, яка відрізняється досить високою якістю виготовлення і оснащена двосторонньою стукалкою «пластик / фетр». Крім цього, її можна регулювати за кутом нахилу калатала (змінюється тільки разом з кутом нахилу педалі) і силі натягу пружини, що є стандартною можливістю для цієї цінової категорії.
 
 
 
Педаль, загалом, досить приємна і відмінно підійде для використання як у домашніх умовах, так і для репетицій.
 
Далі увагу звернимо на установку Swingstar від не менш іменитого виробника Tama.

 

 

 
 
 
Ці барабани виготовлені з тополі, що для цієї цінової категорії дуже поширене явище. Є багато прекрасних порід дерева для виготовлення барабанів. Так ось: тополя до них не відноситься, чому приклад барабани Swingstar. Вони мають сухе невиразне звучання, яке абсолютно не підходить для виконання рок-музики. Виробник явно вирішив заощадити на ободах бас-бочки, виготовивши їх з дешевого пластику, який виглядає дуже дивно.

 

 

 
 
 
Але не все так погано, як може здатися на перший погляд. Ця установка відрізняється досить високою якістю механіки: всі з'єднання цілком надійні, а кріплення томів (том-холдер) дозволяє легко виставляти довільний кут нахилу барабанів.
 
Установка укомплектована педаллю Tama HP-10. Вона виглядає дуже презентабельно і має малу вагу. Крім того, вона оснащена стандартним круглим фетровим калаталом і одинарним ланцюгом. Після знайомства з цією педаллю залишається приємне враження. Вона відмінно підійде для використання в якості запасної або репетиційної педалі.
 
Наступним представником бюджетних барабанів, які потрапили в поле нашої пильної уваги, стала установка Mapex QR. Відразу хочу застерегти, що серія QR - не найдешевша серед продукції цієї фірми. Є ще серія Q, але так як автор не знайомий з цією серією особисто, мова про неї в цій статті не піде.

 

 

 
 
 
Установки Mapex QR зроблені на совість і тому дуже якісні. Але крім цього вони ще мають презентабельний зовнішній вигляд, непогане звучання і коштують відносно дешево.
 
Найбільше радує саме звучання. Для виготовлення цих барабанів була обрана липа, яка подарувала їм насичене, досить яскраве гарне звучання з не менш гарною атакою. Все в цій установці зроблено добротно: якісні і довговічні стійки, дерев'яні ободки бас-бочки, система підвісу томів з кульовими шарнірами. Все це робить цю модель дуже цікавою.
 
У комплект установки входить проста педаль Mapex P320A, яка має всі характерні для подібних моделей регулювання, а також оснащена фетровим калаталом і одинарним ланцюгом.
 
Відносно цієї установки буде справедливим твердження, що за таке звучання і зовнішній вигляд не гріх і більше заплатити.
 
DDrum Diablo Player - це установка, яка виглядає вельми специфічно, чого не можна сказати про звучання. Воно посередньо. На відміну від попередньої моделі стійки і кріплення цієї установки особливою міцністю не відрізняються, вони вимагають дуже дбайливого поводження. Але при виконанні цієї умови прослужать довго. Ця установка припаде до смаку тим, хто не дуже добре розбирається в звуці, але має завзяття виділитися з натовпу. За великим рахунком, це єдина перевага цих барабанів.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Ще одна серія, представлена фірмою Ddrum - це ну-дуже-дешева серія D2. Крім ціни, вона може залучити ще й багатством комплектації: крім стандартного набору в комплект входять стійки, стільчик, тарілки і навіть палички з чохлом для них! Загалом, все і відразу. Досить привабливо.

 

 

 
 
Але це, мабуть, єдина перевага цієї серії. Звучання відверто паршиве, механіка квола, все підвісні томи маленького діаметра (10 і 12 дюймів) без можливості вибору інших розмірів, найпростіший том-холдер. Але чи варто очікувати більшого від установки за 500 доларів?
 
Закінчити б хотілося оглядом одного з гідних представників бюджетних барабанних установок Yamaha GigMaker.

 

 

 
 
 
 
 
Ця компанія завжди відрізнялася добротної продукцією хорошого рівня, і дана установка не стала винятком із правила. Вона і виглядає, і звучить добре. Матеріалом, з якого зроблені барабани, стали липа і тополя. Стійки якісні, стійкі, зручні у використанні. Завдяки використанню якісних шарнірів в системі підвісу томів, легко регулюється кут їх підвісу. Обруч бас-бочки виготовлений з дерева і пофарбований в тон барабанів, що надає зовнішньому вигляду цієї установки дорожнечу.
 
У комплект входить одна з кращих педалей бюджетного рівня - Yamaha FP7210A.
 
Зроблена вона досить просто, але не без урахування якості. Конструкція відрізняється міцністю, але в той же час важить мало. Може похвалитися хорошим контролем при грі, що для початківців музикантів має не останнє значення.
 
Хотілося також сказати кілька слів про китайські установки. Ті, хто стикався з установками фірм Maxtone, Stagg, Omega, Orbitone і т.д., підтвердять, що розглядати там нічого. Їх може охарактеризувати хардвейр, що розвалюється, низька якість виготовлення, жахливий звук. Автор не рекомендує ці установки. Але це справа житейська. Кожен вирішує сам.
 
Можу побажати вам тільки вдалого вибору!
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua