пн-пт 10-19 (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Електронні барабани Ringway

Електронні барабани Ringway

Тим, хто хоче купити електронний барабан для невеликого музичного колективу або хоче освоїти гру на барабані, не турбуючи при цьому сусідів, або підшукує хороший інструмент для свого юного обдарування, запрошуємо звернути увагу на електронні ударні установки виробництва тайванської компанії Ringway.
 
Займаючи одну з провідних позицій у виробництві музичних інструментів в країнах Азії, вона пропонує високу якість виконання електронних ударних установок, що володіють чудовими звуковими і тактильними характеристиками для самого широкого спектра споживачів - від початківців виконавців до професійних музикантів.
 
На відміну від багатьох іменитих брендів, ціна музичного обладнання даного виробника більш ніж демократична, а продукція може успішно конкурувати з ними за якістю, оскільки виробляється на аналогічних виробничих лініях в Тайвані. Таким чином, якщо ви хочете стати володарем гарної ударної установки, не переплачуючи при цьому за ім'я бренду, електронні барабани Ringway - це саме те, що вам потрібно для творчості і роботи. В цьому змогли переконатися барабанщики із понад 40 країн світу, в які експортується продукція компанії.
 
Пропонуємо вашій увазі короткий огляд двох електронних барабанів - початкового (Ringway TD-36) і професійного рівня (Ringway TD-82). Представляючи собою високоякісні ударні установки, вони стануть ідеальними помічниками як при живому виконанні, так і навчанні. Реальні тактильні відчуття, співзвучні грі на акустичному барабані, відповідні традиційному інструменту розміри, максимально наближений до натурального відскік палички, виняткова точність передачі звуку і надійна робота датчиків - все це ви знайдете в цих доступних за ціною інструментах від відомого тайванського виробника.
 
Електронний барабан Ringway TD-36
 
Даний електронний барабан призначений для тих, кому необхідно купити барабанну установку для дітей в музичну школу, для початківців барабанщиків або недорогий інструмент для домашньої студії або аматорського виконання. Електронна ударна установка Ringway TD-36 складається з повного набору для ударного інструмента, що включає:
 
  • Робочий малий барабан
  • великий том
  • малий тому
  • Флор тому
  • Тригер бас-бочки
  • Електронна тарілка Хай-Хет з педаллю-контролером
  • Електронна тарілка Креш
  • Електронна тарілка Райд

 

 
Електронний барабан Ringway TD-36 повністю повторює стандартну ударну установку, його легко і швидко збирати. Поліфонія ударної установки складається з 32 нот, що цілком достатньо для навчання та аматорської гри. Також тут попередньо встановлені 173 набори ударних, присутні налаштування педалей, можливий запис і програвання в режимі реального часу, є вбудований метроном. Інтерфейсні роз'єми дозволяють підключити навушники, зовнішню акустику і USB сумісні пристрої.
 
Електронний барабан Ringway TD-82
 
Професійна ударна установка Ringway TD-82 являє собою повний аналог італійської Orla DX-100, істотно виграючи в ціновій пропозиції і не поступаючись їй за якістю виконання і звукових характеристик. Основу установки складають п'ять електронних барабанів (робочий малий барабан, два том-томи, тригер бас-бочки, підлоговий том) і електронні тарілки Hi-hat (Хай-Хет з педаллю-контролером), Crash (Креш) та Ride (Райд).

 

 

 
 
Вбудоване програмне забезпечення містить 25 встановлених налаштувань плюс 5 звукових комплектів, що дозволяють власникові зробити власні налаштування. Також ударна установка Ringway TD-82 містить 177 тембрів звуку, по вісім звукових ефектів Reverb і Chorus, 30 стилів. Звуковий модуль електронного барабана Ringway TD-82 виконаний у стильному пластиковому корпусі, надає зручний доступ до всіх контролерів і оснащений мультифункціональним світлодіодним дисплеєм.
 
Інструмент володіє запрограмованими композиціями, цифровими ефектами і оснащений високоякісним звуковим генератором з 64-голосною поліфонією. Якість виготовлення гумових барабанних педів Crash і Ride, розроблених з технологічних матеріалів, звертаючи увагу на ціну ударної установки, просто вражає. В цілому натуральні відчуття й віддача у Ringway TD-82 просто незрівнянні. За своїм звучанням установка знаходиться на рівні електронних ударних DB Percussion, але при цьому виграє в компактності і швидкості збірки.
 
Електронний барабан Ringway TD-82 дозволяє музикантові записувати композиції і відтворювати їх у реальному часі. Інструмент містить вбудований метроном і безліч функцій для завдання потрібного ритму. Інтерфейсні роз'єми представлені виходом для навушників, зовнішню акустичну систему та USB-Midi виходом.
 
Крім цього, виробником було приділено особливу увагу якості двох металевих педалей, що відтворюють ефекти гри на традиційній барабанній установці. Завершальними штрихами комплектації даного електронного барабану є алюмінієва рама підвищеної міцності і хороші палички.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua