пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

Барабани Pearl Virgil Donati і Joey Jordison

Барабани Pearl Virgil Donati і Joey Jordison

Барабани Pearl Virgil Donati і
 
Joey Jordison
 
Virgil Donati Signature Snare. Цей барабан виділяється красивою обробкою Smoke Flake. Його розмір становить 14 х 5 а виготовлений він з 4 шарів клена (зовні) і 4 шарів берези (всередині) з литими обручами на 10 болтів. Помітно що він трохи схожий на старовинні барабани за рахунок округленої верхньої кромки корпусу але нижня кромка гостріша в сучасній традиції.
 
Зовнішній вигляд поза всяких сумнівів є перевагою цього барабана. Особливо його красу підкреслюють литі обручі, які до того ж покращують звучання інструменту.
 
Що стосується звучання, то при середньому налаштуванні грудьми відчувається кожен backbeat, звучання напружене і зосереджене. Якщо ж налаштувати барабан більш високо, то так само ж добре відчувається кожен удар, щільність звуку також не змінюється але з'являється більше ясності. Барабан не звучить ні тонко ні слабо.
 
Правда механізм залишає бажати кращого (це, звичайно думка суб'єктивна): він жорсткий і мало чого спільного має з естетикою. На барабані такої якості хотілося б бачити щось більш солідне. До роботи його, звичайно не має претензій, але для цього барабана можна було б поставити механізм Pearl, який використовується на барабанах Reference series. Це було б більш логічним рішенням.
 
Підводячи підсумок можна сказати що це універсальний барабан. Його легко можна налаштувати і високо і низько при цьому характер звуку не змінюється. Цей інструмент дуже чутливий до змін динаміки так що допоможе повністю відобразити потрібну вам динаміку.

 


 

 

 
 
Joey Jordison Signature Snare. Це повністю чорний (за винятком білого пластику Remo Ambassador та логотипу Slipknot) металевий барабан розмір якого становить 13 x 6 ½. Він оснащений двосторонніми черепашками у формі моста і обручами Super Hoops а також Стейнером як у моделі Virgil Donati.
 
Сама компанія Pearl описує цей барабан як «power piccolo» і це не просто так. Найкраще цьому барабану підходить високе налаштування, пристосоване до стилю гри Joey. З таким діаметром барабан повинен би звучати коротко і високо але завдяки глибині в 6 дюймів звук виходить повноцінним і досить глибоким.
 
Цей барабан має гарне звучання хоча вельми специфічне, тому універсальним його ніяк не назвеш. Це швидше за все «молодіжний» барабан так що підійде всім молодим і сміливим.

 


Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua