пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

Вибыр дитячого синтезатора

Вибыр дитячого синтезатора

 
 
Більшість батьків, помітивши прагнення до музики у своєї маленької дитини, задаються метою купити дитячий синтезатор, щоб направити творчі пориви в потрібне русло. Серед усіх запропонованих в цьому розділі пристроїв потрібно зауважити суттєві зрушення відомих виробників музичних інструментів та обладнання в занятті даного затребуваного сегменту ринку. Досить цікаві пропозиції по функціональності та ціні є дуже успішною альтернативою музичним дитячим іграшкам, що володіють, як правило, обмеженими можливостями, недостатньою надійністю і низькою якістю виконання. Тому пропонуємо вам огляд якісних синтезаторів для дітей від відомих світових виробників професійних музичних інструментів та обладнання.
 
Дитячі синтезатори Casio
 
Музичні інструменти від японського виробника електроніки - компанії Casio вже кілька десятиліть підкорюють світові сцени і працюють в провідних студіях звукозапису. Вся продукція компанії відрізняється високою якістю, функціональністю і надійністю. Не виняток становить і нова продукція - синтезатори для дітей. Вони призначені для хлопців з самого раннього дитинства і дозволяють дуже добре підготуватися до вступу в музичну школу і розвинути свої музичні таланти.
 
В даний час палітра пропозиції в сегменті дитячих синтезаторів включає наступні моделі:
 
При цьому дві перші моделі в цьому переліку мають 32 міні-клавіші, представляючи собою дуже компактні пристрої, а три наступних - по 44 міні-клавіші. Завдяки різному дизайну, можна підібрати синтезатор для дітей за індивідуальним смаком дитини. Незважаючи на доступну ціну і зручність для початківців музикантів, моделі не є іграшками, а представляють дуже якісні інструменти для дитячої творчості.
 
Так, у синтезаторів є 100 вбудованих тембрів, 50 різних стилів, 10 композицій для розучування і 5 кнопок ударних інструментів. Крім цього, моделі володіють 8-ми нотною поліфонією і містять ЖК-дисплей. Усі дитячі синтезатори Casio оснащені стерео акустикою і мають можливість підключення динаміків. Живлення музичних інструментів виробляється або від мережевого адаптера, або від 6 пальчикових батарейок, що робить будь-який з синтезаторів дуже мобільним і зручним в користуванні.
 
Дитячі синтезатори Medeli
 
Китайська компанія Medeli відома як найбільший виробник комплектуючих та аксесуарів для світового бренду Yamaha. Останнім часом він виробляє обширний асортимент музичного обладнання також і під власним брендом. Для дітей пропонуються дві моделі синтезаторів Medeli MC37A і Medeli MC49A. Перша має міні-клавіші, а друга оснащена клавішами стандартного розміру.

 

 

 
 
Дитячий синтезатор Medeli MC37A пропонує маленьким музикантам 32-нотну поліфонію, цифрові ефекти, 132 тембру, сто стилів автоаккомпанімента з можливістю синхронного старту, 80 встановлених композицій, функції запису і навчання, регулювання тембру, транспонування і багато іншого. Тут є інформаційний ЖК-дисплей, інтегрований метроном, словник акордів і реєстраційна пам'ять.

 

 

Інтерфейси представлені USB роз'ємом для підключення до комп'ютера, MIDI виходом, є можливість підключення головної гарнітури і мікрофону. Акустична система представлена двома трьох ватяними динаміками. В комплект поставки входить зовнішній блок живлення. Як кажуть відгуки про Medeli MC37A, - це одна з кращих бюджетних моделей для дітей, що володіє функціональністю повноцінного синтезатора і чудовим звучанням. Вибір цієї моделі - найкраще рішення для розвитку творчих здібностей з ранніх років. Вона ідеальна для маленьких пальчиків хлопчика чи дівчинки 3-х річного віку.
 
 
 
Для хлопців постарше ми рекомендуємо купити дитячий синтезатор Medeli MC49A. Ця модель володіє клавішами стандартного розміру, відрізняється дизайном і функціональністю. Зокрема, тут передбачено підключення флеш пам'яті через USB роз'єм для запису музичних творів.
 
Дитячі синтезатори Ringway
 
Відомий тайваньський ОЕМ виробник музичного обладнання для світових брендів - компанія Ringway також випускає під власною торговою маркою синтезатори для дітей. Це моделі:
 
Їх відрізняє доступна ціна, необхідна функціональність, компактні розміри і невелика вага. Тут є все, що потрібно дитині для успішного старту музичної кар'єри в ранньому дитинстві.
 
Так, дитячий синтезатор Ringway K12 має 37 мініатюрних клавіші, надає дитині сто тембрів і акомпанемент з можливістю управління параметрами. Він оснащений LCD-дисплеєм, дозволяє проводити запис і має вхід для підключення головної гарнітури.
 
Модель Ringway K30 надає клавіатуру з 49 мініатюрних клавіш, володіє 16-ти нотною поліфонією і має 121 тембр, в які входять один ударний плюс 29 перкусійних. Цей дитячий синтезатор включає 50 демонстраційних мелодій, є покрокова навчальна система, вбудований метроном, можна здійснювати запис і відтворення. Досить широкі можливості для управління акомпанементом, клавіатурою і тембрами. Інструмент оснащений LCD-дисплеєм, двома динаміками по 1,5 вата, має мікрофонний вхід, вихід на навушники і MIDI вихід.
 
Всі представлені в даному огляді дитячі синтезатори ви вже зараз можете купити в нашому інтернет-магазині.
 
Бажаємо приємних покупок!
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua