пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

Гітари Flamenco - кращий вибір для початківців та аматорів

Гітари Flamenco - кращий вибір для початківців та аматорів

Гітари Flamenco - кращий вибір для початківців та аматорів
 
Пропонуємо вашій увазі невеликий огляд нової серії гітар від таїландського виробника - компанії «Flamenco». Володіючи чудовими акустичними характеристиками, класичні та акустичні гітари даного бренду дозволяють отримати за невелику ціну дуже якісний інструмент для навчання та аматорської гри. У конструкції гітар застосовані такі класичні матеріали, як липа, береза і клен, а різні варіанти виконання корпусу, різноманіття колірних рішень дозволяють підібрати інструмент за своїм смаком.
 
Огляд класичних гітар Flamenco
 
Акуратність і ретельність виконання музичних інструментів виробниками Таїланду досить яскраво простежується в серії класичних гітар Flamenco. Навіть найдешевша модель HCG-821 3/4 зменшеного формату, призначена для навчання школярів середніх класів (від 10 до 14 років), просто чудово лежить в руках, має збалансоване і м'яке звучання з оксамитовим відтінком. Зменшена мензура 36 '' дозволяє придбати компактний інструмент не тільки для музичної школи, а й для тих випадків, коли невеликі розміри є одним з головних визначальних чинників. Дана класична гітара буде ідеальна для походу і вільного музикування. Крім цього, натуральний колір інструменту сподобається прихильникам класичних традицій.
 
Велика лінійка недорогих повнорозмірних класичних гітар Flamenco HCG-5107 вражає своїм різноманіттям колірних рішень, якістю виконання і надзвичайно доступною ціною. Володіючи мензурою 39 '', інструмент має березовий гриф, корпус з липи, а накладка і поріжки виконані з клена. Поєднання традиційних порід дерева надає починаючому музиканту просто чудове звучання для успішного старту. Гітаристи - любителі, в свою чергу, отримують ідеальний інструмент для виконання і музикування за невелику ціну. Зауважимо, що в серію класичних гітар Flamenco входять також моделі HCG5107-02CA з вирізом в нижній частині, що надають зручний доступ до останніх ладів. Купити їх можна в натуральному (NT) або чорному (BK) кольорах корпусу.

 

 

 
 
Модель HCG5107-02CA в чорному кольорі
 
Огляд акустичних гітар Flamenco
 
Недорогі акустичні гітари Flamenco представлені моделлю HAG-4101, виконаної в різних колірних варіантах. Як і класична серія, вони мають корпус з липи, березовий гриф, кленові накладки і поріжки. Повнорозмірні інструменти володіють мензурою 41 '' і порадують гітаристів - любителів надзвичайно яскравим звучанням. Можна впевнено сказати, що дана акустична серія, як і класичні моделі, представляють найкраще рішення серед недорогих і водночас якісних інструментів таїландського виробництва.
 
 
      
Модель HAG-4101 в темно-червоному кольорі
Особливості гітар Flamenco
 
Зокрема липа (basswood), будучи традиційним матеріалом для виконання корпусу недорогих гітар, дуже легка в обробці і відмінно фрезерується, шліфується, фарбується і лакується. Її м'якість надзвичайно красиво впливає на гострі частоти верхнього спектра звуку. Вони надзвичайно якісно демпфуються і пом'якшуються, тому гітари Flamenco ідеально підходять для типового діапазону. При цьому разом з верхніми частотами відбувається і глушіння складних обертонів, в результаті основний тон більш яскраво виражається. Важливою перевагою даних гітар в корпусі з липи також буде надзвичайна легкість вихідного матеріалу, що дозволяє отримати хороший і одночасно транспортабельний для школяра або туриста музичний інструмент.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua