пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Stentor

Якісна світла каніфоль Stentor призначена для скрипкових і альтовий смичків. Багаторічний досвід в сфері створення смичкових інструментів та аксесуарів до них, дозволив Stentor випустити каніфоль, яка допоможе максимально розкрити звучання вашого інструменту.

Ціна:
149 Грн.
Код товару: #26739
Ціна:
630 Грн.
Код товару: #31343
Ціна:
630 Грн.
Код товару: #31344
Ціна:
630 Грн.
Код товару: #31357
Ціна:
630 Грн.
Код товару: #31358
Ціна:
673 Грн.
Код товару: #31348
Ціна:
673 Грн.
Код товару: #31349
Ціна:
673 Грн.
Код товару: #31350
Ціна:
673 Грн.
Код товару: #31351
Ціна:
905 Грн.
Код товару: #31354

Смичок для віолончелі 3/4

Ціна:
939 Грн.
Код товару: #31355

Смичок для віолончелі 4/4

Ціна:
939 Грн.
Код товару: #31356
Опис бренду

Можна сміливо заявити про те, що фірма Stentor є одним з кращих виробників скрипок, віолончелей, контрабасів, а також деяких інших смичкових інструментів, спрямованих не тільки на професійних музикантів, а й учнів. Всі вони виготовляються вручну і володіють відмінним співвідношенням ціна / якість.

Дане ім'я відоме вчителям і музикантам більше століття. Давньогрецька міфологія свідчить, що слово Stentor позначає «глашатай, який має голос і гучність 100 чоловіків». Серед виробників і брендів ця назва була зареєстрована Едвардом Дауті, який був викладачем скрипки. Це сталося в 1895 році. Відразу після реєстрації почалося виготовлення каніфолі і випуск струн для скрипки.

Як свідчить статистика, з початку 1960-х близько 1 млн. Музикантів змогли почати успішну кар'єру завдяки інструментам Стентор. Серед них є викладачі та люди, які грають в складі оркестру. До речі, жодна компанія не може конкурувати зі згаданим виробником за кількістю проданих оркестрових смичків. Такої популярності вдалося досягти завдяки унікальному співвідношенню ціни і якості.

Виробничі потужності
Всі інструменти компанії Стентор виробляються на власних заводах, які розташовані в Китаї. Не турбуйтеся - їх якість залишилася аналогічним тому, коли інструмент робився в Європі. Що цікаво - Stentor першими побудували особисту фабрику в китайській провінції Джіангсу. Вибір був не випадковий, адже саме тут зібрані найсильніші традиції ручної роботи. Фахівцями компанії були застосовані і використані традиційні навички виробництва.

Про бренд

Саме тому, що інструменти Stentor мають відмінну якість і прийнятні ціни, вони отримали величезну популярність в світі. Скрипки, а також інші інструменти, ведуть мільйонів студентів від перших уроків до високого рівня майстерності. У компанії віддають звіт того, що найважливіший інструмент той, з якого починалася навчання. Прихильність керівництва бренду до якості і доступними цінами дозволяє випускати тільки корисні і затребувані інструменти. Радять Стентор не тільки спеціалізовані магазини, а й вчителі своїм учням.
Якість - невід'ємна складова успіху

Альти, віолончелі, контарабаси - все роблять тільки з цільної породи деревини. Весь шлях складається від отримання форми інструментом до створення найдрібніших деталей. Кожен товар проходить ретельну калібрування по товщині, досягаючи найкращого звучання. Технічний персонал постійно здійснює контроль над специфікою і розміром кожного інструменту. Це дозволяє отримувати продукцію, здатну конкурувати як в якісному, так і ціновому сегменті. Установка підставки і душки на кожну одиницю товару здійснюється вивірено і з максимальною відповідальністю. Делікатне підхід до виконання завдання дозволяє отримати відмінний звук. Деякі компанії не прироблять цього фактору належної уваги, тому інструменти приносять музикантам повне розчарування. Прикладом «правильної» скрипки є модель Student II, яка більше 20 разів отримувала приз «Кращий смичковий інструмент».

Купити скрипку Стентор - відмінний вибір і можливість отримати інструмент європейської якості за більш доступною ціною