пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Maximum Acoustics

TUBE.13 - це металева стійка для акустичних систем, призначена для монтажу на сабвуфер. Стійка регулюється по висоті за мінімальним значенням - 0,62 м. І максимальному - 1,07 м. Регульована трубка має 3 отвори для надійної фіксації по висоті за допомогою заходів штифта. Діаметр регульованою трубки - 1,4 ". Кріплення виконане з міцного високоякісного пластику, що забезпечує довговічну експлуатацію та надійну фіксацію регульованою трубки.

Ціна:
246 Грн.
Код товару: #30726

Бренд Maximum Acoustics засновано в 2006 році в Україні. Розробка продукції проводиться в США, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до сегменту «вище середнього». Початково продуктами компанії були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, підсилювачі, а ще – стійки, кабелі, аксесуари до музичних інструментів.

Ціна:
3045 Грн.
Код товару: #30502

Maximum Acoustics A.15 - компактна надійна 2-х смуговий пасивна акустична система, укомплектована 15 "динаміком і 1" пьезо твитером. Опір 8 Ом.

Ціна:
3480 Грн.
Код товару: #24860

Бренд Maximum Acoustics засновано в 2006 році в Україні. Розробка продукції проводиться в США, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до сегменту «вище середнього». Початково продуктами компанії були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, підсилювачі, а ще – стійки, кабелі, аксесуари до музичних інструментів.

Ціна:
3915 Грн.
Код товару: #30503

MobiCUBE.60 – це портативна двоканальна акустична система з потужним мультимедійним функціоналом від компанії Maximum Acoustics

Ціна:
4900 Грн.
Код товару: #30500

Maximum Acoustics ACTIVE.15 - це портативна 2-х смугова активна акустична система, яка прийшла на заміну S.15BLU.

Ціна:
5075 Грн.
Код товару: #27694

Maximum Acoustics AMP.1000 - 1000-ватний підсилювач потужності (2 х 500 Вт при 4 Ом, 2 х 300 Вт при 8 Ом, 1000 Вт при 8 Ом в режимі мосту) виконаний в рековому форм-факторі.

Ціна:
5771 Грн.
Код товару: #30501

Бренд Maximum Acoustics засновано в 2006 році в Україні. Розробка продукції проводиться в США, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до сегменту «вище середнього». Початково продуктами компанії були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, підсилювачі, а ще – стійки, кабелі, конектори й аксесуари до музичних інструментів.

Ціна:
5771 Грн.
Код товару: #30504

CLUB.15 - це двосмугова акустична система, що базується на 15-дюймовому НЧ-динаміку і динамічному компресійному драйвері з титановою діафрагмою, встановленою на рупорі постійної спрямованості 60 ° x40 °. Легкий і міцний трапецієподібний корпус з чашкою для кріплення на стенд полегшує використання для портативного підключення для живої музики або для відтворення музики.

Ціна:
5945 Грн.
Код товару: #30727

CLUB.15 - компактна, потужна і надійна 2-х смуговий пасивна акустична система, укомплектована 15 "динаміком і 1,35" твитером з титанової діафрагмою. Опір 8 Ом.

Ціна:
5945 Грн.
Код товару: #24861

Maximum Acoustics ACTIVE.15MH - це портативна 2-х смугова активна акустична система, виконана на базі ACTIVE.15, в свою чергу прийшла на заміну S.15BLU. Особливістю цієї модифікації є наявність двох радіомікрофонів в комплекті і вбудованого ресивера. Причому, для зручності, один з мікрофонів виконаний в традиційному «ручному» форматі, а другий - у формфакторі гарнітури, що значно розширює можливі сценарії використання акустичної системи.

Ціна:
6209 Грн.
Код товару: #27695

2-смугова активна акустична система, яка має на борту інтегрований MP3-плеєр, який відтворює музику з карт пам'яті SD/MMC і USB-пристроїв і FM-радіоприймач. Плеєр має інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування на задній панелі і дисплей, що відображає основну інформацію, а також засоби керування (Mode, Play, Select, Rept, Prev, Next). На задній панелі розташован слот для карти пам'яті SD/MMC, USB порт, Bluetooth та інфрачервоний порт (IR). Номінальна потужність 200 Вт. Акустична система обладнана підсилювачем АВ-класу. Динамік: 12" об'ємом 1,2 л з катушкою 2". Титановий ВЧ-компресійний драйвер - 34 мм.

Ціна:
6525 Грн.
Код товару: #25525
Опис бренду
Maximum Acoustics - це бренд досить молодий але амбітний, велика кількість тестів і впроваджених нововведень і ось результат - нові, сучасні моделі професійної акустичного обладнання в нашому асортименті. У лінійці професійної акустики представленої на нашому сайті ви знайдете 10, 12 і 15 дюймові акустичні системи, активні колонки.
Maximum Acoustics це бренд створив унікальний в своєму роді дизайн, новітню схемотехнику і надійні елементи активної акустичної системи. Maximum Acoustics відрізняється чистотою і прозорістю якісного звуку, які необхідні слухачеві при експлуатації акустичних систем. Дані вимоги дотримані в кожної моделі Maximum Acoustics.
Основні напрямки діяльності фірми Maximum Acoustics
Країна-виробник фірми - Китай, де розташовані всі виробничі потужності, головний офіс, а також науково-дослідний центр. Саме завдяки діяльності останнього фірмі вдається радувати своїми високотехнологічними новинками, розробляти революційні моделі акустики. Крім того, в даному центрі проводяться постійні тестування моделей, що робить неможливим вихід на ринок неякісної продукції.
Китайський бренд Maximum Acoustics головним своїм напрямком діяльності позначив виробництво акустичних систем, мікрофонів різного типу, регуляторів звуку, монтажних систем оповіщення та іншої звукової продукції. Устаткування бренду є не тільки за ціною, але і по широкому модельному асортименту, де можна вибрати відповідну модель для будь-якого користувача.
Фірма Maximum Acoustics привертає на роботу тільки самих грамотних інженерів і конструкторів, які мають багаторічний досвід роботи зі звуковим обладнанням - з його розробкою, тестуванням і пошуком нових рішень.