пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція LAG

Гітара акустична Lag TIKI TKT8 – це інструмент типу тенор, виготовлений із деревини сапелє.

Ціна:
3465 Грн.
Код товару: #28539

Укулеле LAG BABYTKU110S від французького виробника музичних інструментів LAG, який відомий якістю і чудовим звучанням своєї продукції, є в асортименті магазину Allegro, створеного музикантами для музикантів

Ціна:
3465 Грн.
Код товару: #28558

Цей інструмент типу «концерт» виготовлений з деревини сапеле. Верхня дека з масиву сапеле, нижня дека і обичайки з сапеле з відкритими порами, що надає звуку інструменту прекрасну збалансованість і забарвлення.

Ціна:
3930 Грн.
Код товару: #31821

Електрогітара, 6 струн. Дека: європейський тополя. Гриф: клен, на болтах. Голова грифа чорна матова, перламутрове лого. Накладка: індонезійська палісандр з перламутровими мітками. Звукознімачі: 2 Сінга і хамбакер в бриджі. Колір: чорний.

Ціна:
4999 Грн.
Код товару: #19117

Електрогітара, 6 струн. Дека: європейський тополя. Гриф: клен, на болтах. Голова грифа чорна матова, перламутрове лого. Накладка: індонезійська палісандр з перламутровими мітками. Звукознімачі: 2 Сінга і хамбакер в бриджі. Колір: білий.

Ціна:
4999 Грн.
Код товару: #19119

Тип гітари: Електроакустична; Кількість струн: 6; Розмір: 4/4; Верхня дека: Ялина; Обичайки і нижня дека: Червоне дерево.

Ціна:
6608 Грн.
Код товару: #19089

Укулеле (від гавайського "ukulele" — танцюючий тарган) — чотириструнний щипковий музичний інструмент. З'явився в 1880-ті роки як розвиток брагіньї — мініатюрної гітари з острова Мадейра, спорідненої до португальської кавакіньо. Укулеле LAG BABYTKU150SE – інструмент типу сопрано, виготовлений із деревини сапелє та верхової ялини.

Ціна:
6930 Грн.
Код товару: #28556

гітара форми дредноут, Покриття: матове, Мензура: 650 мм, Колір: натуральний

Ціна:
6972 Грн.
Код товару: #19080

Преміум-серія гітар Imperator від LAG тепер і в доступному виконанні! Електрогітара, 6 струн. Дека: липа. Гриф: червоне дерево, на болтах. Голова грифа: у фірмовому стилі Imperator. Накладка грифа: палісандр з перламутровими точками. Механіка: чорна матова. Лади: 22 Jumbo. Звукознімачі: 2 хамбакера. Управління: 2 регулятора гучності, 1 регулятор тембру, 3-х позиційний перемикач. Гітара комплектується струнами D'Addario. Колір: чорний.

Ціна:
6972 Грн.
Код товару: #19123

Укулеле (від гавайського "ukulele" — танцюючий тарган) — чотириструнний щипковий музичний інструмент. З'явився в 1880-ті роки як розвиток брагіньї — мініатюрної гітари з острова Мадейра, спорідненої до португальської кавакіньо. Укулеле LAG BABYTKU150CE – інструмент типу концерт, виготовлений із деревини сапелє та верхової ялини.

Ціна:
7588 Грн.
Код товару: #28555

Електрогітара, 6 струн. Корпус - цілісна липа. Гриф - кленовий, на болтах, з накладкою з палісандра, 24 лади.

Ціна:
11480 Грн.
8036 Грн.
Код товару: #19115

Укулеле (від гавайського "ukulele" — танцюючий тарган) — чотириструнний щипковий музичний інструмент.

Ціна:
8750 Грн.
Код товару: #28557
Опис бренду
LAG - відомий виробник гітар та аксесуарів для них. В даний час гітари LAG вважаються ідеальним синтезом кращих майстрових традицій і новаторського дизайну. Крім фантастичного звуку інструменти LAG володіють воістину елегантним і сучасним дизайном.
Французький гітарний майстер Мішель Лаг-Шаварріа створює дивовижно красиві гітари для видатних європейських музикантів. Виробництво LAG сконцентровано в затишній одноповерхової майстерні, що розташувалася серед древніх каплиць і вапняних монастирів в мальовничій фермерської селі Бедарев на півдні Франції.
Інструменти LAG відрізняються надмірною увагою до деталей і використанням незвичайних, екзотичних порід деревини. Більшість з них - це електрогітари з цільною декою, виконані за спецзамовленням. Особливою гордістю Мішеля Лаг-Шаварріа є здатність виготовити все, що попросить замовник, незалежно від рівня складності.
Що складається з чудових досвідчених гітарних майстрів і професійних продавців, команда LAG має своє кредо: робити гітари за низькою ціною, співпрацюючи з індустріальними партнерами, які, також як і LAG, прагнуть до досконалості. У зв'язку з цим елітний асортимент модних французьких гітар, зроблених в катарської селі, поповнився доступними моделями.
В каталозі обладнання продукція компанії LAG представлена ​​висококласними акустичними і класичними гітарами, електрогітарами, електроакустичними гітарами, укулеле, гітарними наборами, чохлами, кейсами та іншими товарами, дивно гармонійно поєднують в собі співвідношення ціна-якість і чудовий дизайн. Рокерських та гламурні, доступні і професійні, ультрасучасні і традиційні - все це гітари LAG, які уособлюють яскраву веселку і свіжий подих в гітарному світі.
Ретельно продуманий дизайн LAG, витончена гармонійність кольорів і нові викликають поєднання матеріалів виразно вказують на справжню одержимість деталями. При бездоганній якості і найширші можливості, продукція компанії LAG є доступною для широкого користування. В даний час модельний ряд гітар LAG поєднує в собі найкраще з того, що можуть дати Європа, США і Китай.