пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Conn

Опис бренду
Conn
C.G. Conn гордо носить звання найбільш старої фірми з числа виробників оркестрових інструментів в США. Все почалося в 1873 році, коли Чарльз Конн будучи ветераном громадянської війни, після прийняття спиртного відправився бити морди. У той момент він забув, що складається і грає на корнет в одному з оркестрів. А в результаті бійки була розбита губа і отримані численні поранення. Почім-то саме після цієї історії ветеран задумав змінити свою долю.
Однак доля деякий час була безжальна до Конну. Два рази все його виробництво губив пожежа. Conn не відмовлявся від улюбленої справи і скрупульозно все відновлював. Фронтмени популярних груп і звичайні музиканти-аматори відвідували його фабрику, погоджуючись презентувати його вироби. Наприклад, Джон Філіп Суза або Патрік Гілмор.
Conn застав поява багатьох перших на території Америки інструментів: туба, тенор-туба, баритон, саксофон. Найбільш дивною з моделей бренду штат Коннектикут була Immensaphone. Це була модель найбільшої в світі дудки.
У 1916 році Чарльз Жерар Конн все-таки вирішив продати створену ним компанію. Він виручив величезну суму в мільйон доларів і переїхав, щоб вести розмірене і забезпечене життя в Каліфорнії. Як виявилося, цей крок обернувся правильним, оскільки оновлена ​​компанія Conn вийшла на абсолютно інший, більш високий рівень в плані створення музичних інструментів.
Правда, Друга світова війна зі своїми законами буквально змусила бренд пройти іншу перекваліфікацію і випускати інструменти спеціально для оркестрів військового типу. Поки йшла війна, було вироблено величезну кількість духових, і навіть після закінчення війни фабрики ще довгий час не зменшували набраних ними оборотів. В результаті компанії присудили 4 урядові премії в якості фабрики, яка допомагала фронту не менше, аніж заводи по будові танків і літаків.