пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Armstrong

Опис бренду
Компанія Armstrong була створена в 1931 році в американському місті Елкхарт, штату Індіана. Її заснував Вільям Тісдейл Армстронг, майстер підприємства C.G.Conn. Спочатку це була невелика майстерня по ремонту флейт.
Слава про якість роботи Армстронга швидко поширилася в колах флейтистів, і незабаром він отримав перші замовлення на виробництво професійних інструментів. З тих пір більшість флейтистів віддають перевагу музичним інструментам бренду Armstrong.
Син Вільяма, Едвард Армстронг, навчився мистецтву створення флейт у батька і успадкував сімейне підприємство. У 1970 роках, у співпраці з Альбертом Купером, майстром з Великобританії, Армстронг розробив сучасну шкалу для флейт, яка змінила поширену в той час систему Бема. Це нововведення дозволило вирішити проблему ладу, характерну для флейт старого зразка. Armstrong проводить модифікацію і розробляє новий дизайн своїх музичних інструментів.
На сьогоднішній день Armstrong - це бренд, що належить американській компанії Conn-Selmer, відомий виробник музичних інструментів. У 1984 році Армстронг продав свою фабрику підприємству King Musical Instruments, яке в 1985 році об'єдналося з фірмою C.G.Conn. Результатом злиття стала компанія United Musical Instruments.
Флейти Armstrong мають всесвітньо заслуженою поважної репутацією, оскільки при їх виготовленні дотримуються принципів: слухати, досліджувати, розробляти, тестувати і майструвати з навичками істинного ремісника. Саме завдяки цим прагненням була створена перша флейта з вигнутою головкою, яка допомогла безлічі юних флейтистів навчитися грати.
Флейти Armstrong - це легенда. Вони являють собою широкий діапазон моделей, серед яких інструменти для навчання, флейти для музикантів середнього рівня і професіоналів. Флейти компанії Armstrong заслужено несуть звання лідерів в області духових музичних інструментів.