пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Alesis

Тримач-кріплення для DM10 модуля, може кріпитися на рік або стійку (додатково необхідний рек клемп або мульти клемп), кріплення в комплекті.

Ціна:
517 Грн.
Код товару: #18000

GuitarLink Plus це чудовий набір гітариста, що включає в себе гітарний аудіоінтерфейс Alesis GuitarLink і віртуальну гітарну студію Native Instruments Guitar Rig LE.

Ціна:
1033 Грн.
Код товару: #19246

Аудіоінтерфейс в форматі мікрофонного кабелю XLR - USB. Вбудований АЦП 16-біт, 44,1 кГц, Plug-and-play USB з'єднання з Mac / PC, можливість підключення до iOS пристроїв за допомогою Apple USB Adapter (купується окремо), Довжина кабелю: 5 м.

Ціна:
1033 Грн.
Код товару: #19247

Q25, MIDI клавіатура, 25 повнорозмірних динамічних клавіш, кнопки Midi / Select, Octave Up, Octave Down, колеса Pitch Bend і Modulation, який призначається слайдер Data Entry, сумісність з PC / Mac / iOS. Ableton Live Lite в комплекті.

Ціна:
2573 Грн.
Код товару: #19238

MIDI-клавіатура Alesis V25 забезпечує необхідну динаміку гри, завдяки чутливим до зміни швидкості натискання 25 повнорозмірним клавішах. Вісім чутливих до швидкості натискання педів з підсвічуванням, надають доступ до різних барабанних партій.

Ціна:
2940 Грн.
Код товару: #17819

Компактний мікшерний пульт з USB інтерфейсом для PC / Mac

Ціна:
3101 Грн.
Код товару: #19254

Цифрова перкусія Alesis PercPad. 4 динамічних педи + вхід для підключення тригера/педа бас-барабана.

Ціна:
3101 Грн.
Код товару: #18008

Q49 це MIDI клавіатура має 49 клавіш, чутливих до сили натискання. Q49 підключається по USB дозволяючи передавати MIDI дані на ваш Mac, PC або iOS пристрій (використовуючи Apple iPad Camera Connection Kit або Lightning to USB Camera Adapter), а завдяки наявності стандартного MIDI роз'єму ви можете використовувати Q49 практично з будь-яким пристроєм. Завдяки колесам Pitch і Modulation, окремим кнопках зміни октави і слайдеру Volume / Data ви можете легко розширити доступний нотний діапазон і додати експресії і динаміки вашому виконанню.

Ціна:
3124 Грн.
Код товару: #24594

lesis Elevate 4 - референсні монітори які ідеально підійдуть для прослуховування ваших міксів, аудіо та мультимедіа контенту завдяки вражаючому насиченому і деталізованому звучанню. Elevate 4 виконані в масивному дерев'яному корпусі для натурального звучання баса. Крім цього, вони оснащені потужними 4 "НЧ і шовковими купольними 1" ВЧ випромінювачами. Інженери Alesis ретельно підбирали кожен компонент, щоб досягнути реального цілісного тембру з природним низом, чистим верхом і деталізованим стереозвучанням. Магнітне екранування надійно захищає Elevate 4 від інтерференції з моніторами, телевізорами та іншим електронним обладнанням. На відміну від пасивних моніторів, Elevate 4 обладнані регулятором гучності, розташованим на фронтальній панелі, забезпечуючи зручність регулювання.

Ціна:
3445 Грн.
Код товару: #30194

Alesis SamplePad - це компактний інструмент обладнаний 4 педами, що дає вам доступ до безмежної палітрі звуків. SamplePad має 25 вбудованих перкусійних і електронних тембрів і дає можливість завантажувати будь-який вподобаний вам звук зі стандартної карти пам'яті типу SD.

Ціна:
4134 Грн.
Код товару: #19235

Компактний мікшерний пульт з USB інтерфейсом і вбудованим процесором ефектів для PC / Mac

Ціна:
4134 Грн.
Код товару: #19255

SR-16 ™ - одна з найпопулярніших драм машин в історії музики. SR-16 оснащена чудовою бібліотекою з 233 натуральних і реалістичних звуків барабанів, 50 пресетнимі паттернами, не просто запрограмованими і квантізірованнимі, а зіграними кращими студійними барабанщиками. Для створення насичених аранжувань також присутні вбудовані варіації ритму (A, B і дві Fill секції), а якщо цього кількості вам недостатньо - ви завжди можете створювати і зберігати свої власні патерни і пісні. На додаток до цього, SR-16 є повністю програмованим, MIDI сумісним пристроєм, оснащена входом для ножного перемикача, і динамічними кнопками-педами.

Ціна:
5168 Грн.
Код товару: #19237
Опис бренду

Американська компанія ALESIS є досить відомим виробником різних музичних інструментів і студійного обладнання. Є розробником популярного стандарту запису звуку ADAT. Бренд заснував інженер-винахідник Кейт Барр в 1984 році, а з 2001 року ним володіє Джеку О'доннеллу (InMusicBrands). Головною його метою була розробка якісного професійного обладнання, доступного за ціною кожному бажаючому.


З дня свого заснування і до сьогоднішніх днів компанія займається розширенням лінійки обладнання та вдосконаленням вже існуючих моделей. Зараз з продукцією ALESIS працює широке коло людей-це як музиканти-початківці, так і професіонали своєї справи. Основна орієнтація бренду-користувачі, що створюють і записують свою власну музику. Це пояснюється тим, що найчастіше саме project-студії стають тим місцем, де народжуються світові хіти, а початківці музиканти не завжди мають великий бюджет для придбання потрібного обладнання. З продукцією ALESIS досить мати мінімум коштів щоб побудувати повноцінну систему для студійного звукозапису: MIDI-клавіатури, мікшерні пульти, драм-машини і багато іншого.