пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

ТОП 10 музичних подарунків

ТОП 10 музичних подарунків

Так чи інакше, ми постійно стикаємося із завданням підбору подарунків для рідних, близьких, друзів, колег і знайомих. Музичний інтернет-магазин UkrHit вирішив внести свій вклад в процес вибору подарунків і підготував для вас невеликий огляд, заснований на перевагах наших покупців. З нього ви зможете дізнатися, що найбільш часто люди дарують собі або іншим людям на свята зі світу музичних інструментів і обладнання.

Коротко сам рейтинг ТОП 10 музичних подарунків виглядає наступним чином:
1. Гітари;
2. Навушники;
3. Цифрові піаніно і синтезатори;
4. Колонки і активні акустичні системи;
5. Студійні мікрофони;
6. Мікрофони для аматорської запису і караоке;
7. Міні-клавіатури;
8. Губні гармошки;
9. Струни і інші аксесуари для гітар;
10. Барабанні палички.
Отже, коли ми познайомили вас із самими затребуваними позиціями за підсумками роботи нашого інтернет-магазину, ми представимо більш розширену інформацію.

1. Гітари

Безумовний лідер серед бажаних музичних подарунків - це гітара. Найбільш затребуваними є акустичні і класичні моделі. Якщо говорити про переваги, то ми б виділили гітари від Cort і Trembita серії Leoton. Звичайно, даний подарунок особливо специфічний. Не можна дарувати гітару просто навмання, якщо обдарований вже за своїм віком цілком віддає звіт про свої уподобання. Так можна поступити, тільки якщо подарунок призначений для музиканта чи підлітка. В даному випадку ви будете спиратися на кращу гітару для навчання музиці або недорогу модель, здатну надати необхідні характеристики звучання. Однак якщо ви хочете подарувати гітару дорослій людині, то краще обговорити з ним конкретну модель. Хорошим альтернативним варіантом буде подарунок сертифіката на певну суму, це надасть обдарованому свободу вибору.

2. Навушники

Наступним лідером продажів з музичних товарів, придбаних в якості подарунка, є навушники. Це досить універсальний пристрій, здатний задовольнити потреби багатьох користувачів і зробити їм приємний подарунок. Вибір в даній категорії просто величезний від маленьких і недорогих навушників вкладишів до професійних моделей, тому ви зможете підібрати виріб виходячи з багатьох необхідних параметрів. Якщо необхідно, менеджери нашого магазину із задоволенням проконсультують вас про кращої моделі для тих чи інших цілей в необхідному ціновому діапазоні.

3. Цифрові піаніно та синтезатори

Даний вид музичного подарунка не дарма знаходиться на третьому місці за популярністю. Надзвичайна затребуваність і приголомшливі можливості сучасних музичних інструментів дивним чином зібрані в пропонованих виробниками цифрових фортепіано. Тут потрібно сказати, що це найпопулярніший подарунок для шанувальників якісного звуку. Він відмінно підходить також для тих, хто хоче навчити дитину музиці, але при цьому уникнути незручності, що викликається звуками традиційних акустичних піаніно. За своїми параметрами цифрові фортепіано максимально наближені до еталонних музичним інструментам. Вони не спотворюють слух, до того ж вчитися на них дитині набагато цікавіше. Крім цілком осмисленої логічної обґрунтованості, ціна на цей вид музичного інструменту починається від 12 тис. Гривень, що цілком прийнятно. Синтезатори купують зазвичай для дітей, щоб прищепити у них в самому ранньому віці інтерес до музики або для дорослих любителів експериментів зі звуком.

4. Колонки та активні акустичні системи

На четвертому місці рейтингу ТОП 10 музичних подарунків знаходиться акустика для домашнього використання з мікрофонами. Такі варіанти ідеальні для домашнього караоке, що і визначає їх топову затребуваність. Якщо ви знаєте, що обдарований любить співати, але у нього ще немає хорошої акустики, сміливо купуйте даний вид музичного обладнання.

5. Студійні монитори

Володарі домашніх студій звукозапису постійно розширюють арсенал свого обладнання. І ось, як виявилося, студійні монітори - це один з найпопулярніших подарунків для тих, хто фанатично відданий музиці і постійно вдосконалює свої виконавські навички. У домашніх і напівпрофесійних студіях використовують зазвичай студійні монітори ближнього поля, що володіють невисокою ціною і необхідним набором характеристик. Такий вид студійних моніторів здатний при невеликій потужності (яка не заважає сусідам) отримувати високу якість звукопередачі.

6. Мікрофони

Висока популярність інтернет-каналів, на яких можна розміщувати власні відеоролики, почасти зумовила затребуваність якісних мікрофонів. До цієї категорії також потрібно віднести домашні студії звукозапису і спів караоке. Золота середина нашого рейтингу, в якій розташувалися мікрофони, яскраво показує, яким музичним подарунком ви можете порадувати захопленого людини. Пропозиція даного виду обладнання дуже широко і різнопланово. З нашими фахівцями ви зможете підібрати найідеальніший варіант, грунтуючись на перевагах обдаровуваного і сумі, яку ви готові віддати за цей потрібний і дуже затребуваний музичний подарунок.

7. Міді-клавіатури

Щаслива цифра «7», на якій знаходяться міді-клавіатури, не менше вдало визначає важливість даного подарунка для багатьох музичних фанатів. За допомогою цього виду обладнання легко перетворити свій комп'ютер в студію звукозапису професійного рівня. Можливості сучасних міді-клавіатур і програмного забезпечення для музикантів вражають своїми можливостями. При цьому міді-клавіатура ніколи не буде зайвою навіть для тих, у кого начебто все є. Впевнено вибирайте цей подарунок при найменшому натяку обдаровуваного про необхідність в міді-клавіатурі. Поки він мучиться в сумнівах, ви піднесете йому чудовий сюрприз. Оскільки вибір можливостей міді-клавіатур дуже великий, пропонуємо отримати професійну консультацію у наших фахівців.

8. Губні гармошки

Бажання завжди мати під рукою щось музичне, що ні обтяжує і не напружує своєю вагою, це один із закономірних чинників, які розмістили губні гармошки в рейтингу популярності. Тому якщо ви все ще не впевнені у виборі подарунка, зробіть приємний сюрприз - подаруйте губну гармошку.

9. Струни тта другі аксесуари для гітар

Звичайно, рейтинг ТОП 10 музичних подарунків буде неповним, якщо в нього не увійдуть аксесуари для гітар (чохли, ремені, тюнери і т.д.). У музичному, як і в іншому світі, немає межі досконалості. Будь-гітарист із задоволенням прийме в подарунок аксесуари, що розширюють можливості його інструменту або несучі додаткові зручності. Рекомендуємо непомітно помітити, чого ще не вистачає для щастя обдарованому, не забувши повідомити нашим консультантам марку гітари і музичні уподобання того, для кого призначені аксесуари.

10. Барабанні палички

Хоча такий вид музичного інструменту як барабан не ввійшов до рейтингу музичних подарунків, палички для нього незмінно користуються популярністю, особливо підписні моделі. Таким чином, якщо ви хочете зробити приємне для барабанщика, пропонуємо врахувати цей факт, закономірно обумовлений перевагами наших покупців.
На цьому дозвольте підсумувати складений нами огляд 10-ти кращих музичних подарунків, заснований на досвіді роботи нашого інтернет-магазину. У будь-якому випадку, якщо ви не знайшли тут саме те, що принесе задоволення і принесе користь обдарованому людині, рекомендуємо звернутися за порадою до наших консультантів. Разом ми гарантовано матимемо найкраще рішення вашої задачі з вибору кращого подарунка серед музичних інструментів і обладнання.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua