пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Огляд пластиків Aquarian для барабанів

Огляд пластиків Aquarian для барабанів

Огляд пластиків Aquarian для барабанів
 
Об'єктом нашої статті став модельний ряд пластиків торгової марки Aquarian. Ми спробуємо допомогти читачеві розібратися у розмаїтті моделей і серій і зробити правильний вибір.
 
Компанія Aquarian, заснована знаменитим барабанщиком Роєм Бернзом і успішним менеджером Роном Маркесом в 1980, швидко заслужила довіру покупців і стала однією з найуспішніших на музичному ринку. Фахівці цієї компанії розробили величезну кількість незвичайних рішень у своїй галузі.

 

А тепер перейдемо безпосередньо до огляду основних серій торгової марки Aquarian.
 
Перше, про що піде сьогодні мова, - це пластики для томів.
 
Серія Classic Clear ™
 
 
 
Ці пластики можна розділити на:

 

1. Прозорі одношарові пластики товщиною 0,25 мм, середня вага. Найчастіше застосовуються в якості  ударних, а також резонаторних (верхніх або нижніх). Мають повний відкритий звук і помірну атаку.
 
2. Глянцеві білі і чорні. Використовуються як резонаторні пластики для томів у тих випадках, коли зовнішній вигляд інструменту грає не останню роль.
 
3. Classic Clear ™ with Power Dot ™ з посиленим центром. Це міцні одношарові пластики товщиною 0,25 мм середньої ваги. Вони мають запатентовану розробку Aquarian у центрі пластика - Power Dot ™. Це підсилює коло, розташоване у центрі пластика, завдяки якому збільшується його міцність і довговічність. Але на звучання і тональні характеристики Power Dot ™ майже не впливає.
 
Серія Force Ten ™

 
 
 
Пластики цієї серії виготовляються з двох шарів поліестерової плівки широкого спектра (по 0,25 мм кожний). Завдяки ідеальному склеюванню шарів, процедура якого була придумана фахівцями Aquarian, ці пластики для томів потужніші і міцні. Атака пластиків серії Force Ten ™ потужніша, глибина звуку більше, а міцність вище, ніж у звичайних двошарових пластиків. Застосовуватись вони можуть у багатьох музичних стилях, але найкраще підходять для стилів HardRock і HeavyMetal. Бувають прозорі і з білим напиленням (Texture Coated ™).

.

 

Серия Hi-Frequency™

.

 

 
Пластики серії Hi-Frequency ™ діляться на:
1. Прозорі одношарові легкої ваги товщиною 7 mil, що дорівнює приблизно 0,18 мм. Їх відрізняє підвищена чутливість і яскравих звук. Використовуються в якості резонаторних (нижніх) пластиків для томів.
 
2. Білі з напиленням одношарові пластики товщиною 0,18 мм, вага легка. Найкраще підходять для помірної, легкої, негучної ігри, для якої важлива висока чутливість мембрани.
 
3. Глянцеві білі і чорні пластики, товщина яких 0,18 мм. Застосовуються як резонаторні пластики для томів, коли візуальна складова відіграє важливу роль.
.

 

Серія Performance II ™

 
 
 
Пластики серії Performance II ™ двошарові і виготовлені за особливою технологією компанії Aquarian - VacuumProcess ™, яка полягає в усуненні складок і бульбашок повітря між шарами, товщиною 0,18 мм кожен. Такі пластики встановлення дадуть змогу придбати унікальне щільне і повне звучання, знайоме нам з класичних рок-н-рольних записів.
 
Завдяки особливій розробці фахівців компанії пластики Performance II ™ мають глибокий різкий звук без різких обертонів. Для досягнення більш глибокого звучання томів пластики цієї серії оснащені віддрукованим по краю поверхні обідком. Білі з напиленням пластики моделей Performance II ™ Texture Coated мають запатентоване покриття Satin Finish ™, прозорі же пластики моделей Performance II ™ with Power Dot ™ відрізняються запатентованим посиленням Power Dot ™ по центру, що забезпечує максимальну міцність.

 

Серия Response 2™

 
 
 
Компанія Aquarian створила двошарові пластики Response 2 (товщина кожного шару становить 0,18 мм), використовуючи свою запатентовану технологію VacuumProcess ™. Вона дозволяє запобігти утворенню складок і бульбашок повітря між шарами. Пластики цієї серії характеризуються повним звуком, потужною атакою і збалансованим тоном. Пластики моделей Response 2 Texture Coated ™ відрізняються матовим покриттям Satin Finish ™, прозорі пластики моделей Response 2 with Power Dot ™ мають запатентоване посилення Power Dot ™ по центру, яке забезпечує максимальну міцність. На чорні і білі пластікісеріі Response 2 ™ нанесено нове матове покриття Aquarian Z-100, крім того вони мають підвищену міцність, відмінну чутливість і точні тональні характеристики.

Серія Super-2 ™

 
 
 
Пластики серії Super-2 ™ відрізняються від інших двошарових пластиків. Вони мають більш потужну атаку і високу тональну точність, але особливо хотілося б відзначити глибину звуку, якою не можуть похизуватися інші пластики. Але це не все, чим обладнали цю модель розробники Aquarian. Пластики Super-2 ™ відрізняються запатентованою розробкою запресування краю пластика Safe-T-Lock ™, яка запобігає передчасному його сповзанню. Крім того завдяки хвилястому типу вигину краю пластика процедура налаштування барабана відчутно спростилася. Таке оснащення поліпшило процес налаштування моделі Super-2 ™ - кожен поворот налаштованого ключа викликає моментальну реакцію пластика. Ця модель пластика двохшарова, але на відміну від розглянутих вище моделей, товщина шарів не однакова: перший шар має стандартну товщину 0,18 мм, у той час як другий шар трохи тонше - 0,13 мм. Для прозорих пластиків серії Super-2 ™ характерна помірна атака і глибокі низькочастотні тони. Пластики з напиленням володіють більш теплим і повним звуком, а прозорі моделі з посиленим центром мають більш сфокусований звук, щільність і потужність. Ще одна модель серії Super-2 ™ - пластики з ободом - характеризується сфокусованим теплим коротким звуком.
 
 
Пластики для малих барабанів
 
Резонаторні пластики для малих барабанів (Bottom Snare Drumheads)

 

 
 
Найтоншим одношаровим пластиком є резонаторний пластик для малого барабана ClassicClear ™, товщина якого становить всього 3 mil (це дорівнює приблизно 0,08 мм).
 
Резонаторний пластик для малого барабана серії Hi-Performance ™ одношаровий, його товщина дорівнює 3 mil. Він відрізняється напиленням у місцях кріплення струн, що запобігає передчасному перетиранню або розриву пластика у цих місцях.
 
Ще один одношаровий резонаторний пластик для малого барабана вийшов у серії American Vantage ™. Він має трохи збільшений розмір обода, що, у принципі, характерно для пластиків цієї серії.
 
 
Серія Hi-Impact ™Серія Hi-Impact ™
 
 
 
Пластики серії Hi-Impact ™ найкраще підходять для інтенсивної, гучної і потужної гри. Міцність цих пластиків була неодноразово випробувана багатьма артистами. Ці двошарові пластики товщиною 0,25 мм кожен мають посилений центр (Power Dot ™) знизу, вони досить жорсткі, але при цьому відрізняються хорошим відгуком і тоном. Пластики Hi-Impact ™ можуть бути білими і чорними зі спеціальним напиленням
 
Серія Hi-Velocity ™

 

 
 
 
Ця серія представлена двошаровими пластиками з тонким посиленням у центрі знизу для підвищення щільності. Товщина кожного шару становить 0,18 мм. Вони мають відмінне звучання, яке підійде для Rock, Country, Blues, Pop і взагалі будь-якого музичного стилю. Ці пластики зі спеціальним напиленням бувають білими і чорними, розміри 13 "і 14".
 
Пластики для малих барабанів, об'єднані у групу
 
 
Specialty Snare Drumheads 
 
 
 
До цієї групи належать пластики серії Hi-Energy ™ - прозорі одношарові з дуже тонким посиленням (PowerDotтм) по всій робочій поверхні пластика і з посиленим центром. Їх товщина складає 0,25 мм. Пластики цієї серії створені, щоб задовольнити потреби барабанщиків, для яких важлива міцність і потужність звуку. Вони дозволяють грати максимально інтенсивно і голосно.
 
Пластики серії Texture Coated with Power Dot ™ це одношарові пластики з матовим покриттям SatinFinishтм товщиною 0,25 мм. Вони мають посилення Power Dot ™ низу, і їх по праву можна назвати одними з найкращих пластиків. Texture Coated with Power Dot ™ відрізняється повним звуком і міцністю, має гарні резонансні властивості, підходить для багатьох музичних стилів.
 
Ще одна серія, представлена у цій групі - Concert 5 ™. Пластики цієї серії одношарові, з напиленням. Товщина їх становить 0,13 мм. Вони були розроблені для тихої манери гри, а також для гри у симфонічних оркестрах. Ці пластики характеризуються дуже хорошими резонансними властивостями, чітким звучанням, а також мають високу чутливість. Можуть бути у чорному і білому кольорі.
 
 
Серія Triple Threat ™

 

 
 
 
Це перші тришарові пластики серед розмаїття пластиків компанії Aquarian, які складаються з 3 шарів барабанної плівки широкого спектра товщиною 0,18 мм кожен. Вони є одними з найбільш потужних і міцних пластиків для малого барабана. Завдяки особливій технології склеювання шарів пластики серії Triple Threat ™ дуже міцні і гучні, але при цьому досить чутливі. Спектр музичних стилів, у яких може використовуватися цей пластик, досить широкий, але найкраще він підійде для HardRock і HeavyMetal.
 
 
Пластики для томів і малих барабанів
 
Серія Focus-X ™

 

 
 
Пластики серії Focus-X ™ можуть бути прозорими або білими. Це одношарові пластики, товщина яких становить 0,25 мм. Їх головна відмінна риса-тонкий демпфуючий обід з нижньої його боку. Вони мають хорошу чутливість, чітке звучання, а демпфуючий обід допомагає уникнути зайвих обертонів. Що стосується сфери використання, то Focus-X ™ відмінно підходить і для живого виконання, і для студійної роботи.
 
Серія Jack De Johnette ™

 
 
 
Розробниками компанії Aquarian була створена спеціальна серія одношарових пластиків з чорним покриттям, присвячена і названа на честь великого джазового барабанщика Jack De Johnette. Ці пластики дуже добре передають характерне звучання його гри. Вони одношарові, товщина шару - 0,25 мм. Звучання пластиків серії Jack De Johnette сухе, вінтажне, сфокусоване, і воно найкраще підходить для гри у стилях jazz і fusion.
 
Серія Studio-X ™

 

 
Пластики цієї серії мають один шар товщиною 0,25 мм, але поділяються на:
 
1. Studio-X ™ прозорі- одношаровіпластики товщиною 0,25 мм, мають демпфуючий обід з внутрішньої сторони. Для цього пластика характерний теплий відкритий звук, а небажані обертони усуваються внутрішнім ободом.
 
2. Studio-X ™ білі з напиленням. Завдяки покриттю SatinFinishтму у цих пластиків різка атака і тепле звучання.
 
3. Studio-X ™ прозорі з посиленим центром (with PowerDotтм). Ці одношарові пластики мають посилення по центру, яке надає йому особливої міцності, але при цьому не змінює його тональних характеристик.
 
4. Studio-X ™ білі з напиленням і посиленим центром з нижньої сторони пластика (PowerDotтм). Завдяки цьому посиленню пластик набуває більшу міцність, а тональні характеристики залишаються незмінними.
 
Серія Texture Coated ™

 

 
 
Пластики серії Texture Coated ™ одношарові і мають товщину 0,25 мм. Їх головна особливість - дуже чутливий відгук, але крім цього вони зберігають прекрасні тональні характеристики як при грі паличками, так і при грі щітками. Ці пластики можна назвати традиційними, і вони мають чудове звучання.
 
Пластики для бас барабанів
 
Серія Full Force ™

Пластики для бас барабанов этой серии можно разделить на:

 

 
 
Пластики для бас барабанів цієї серії можна розділити на:
 
1. Force I ™ - це прозорі одношарові пластики товщиною 0,25 мм. Пластики серії FullForce мотлічаются наявністю демпфуючого обода із зворотного боку, який оснащений спеціальними «тональними отворами». Ці отвори дозволяють обода резонувати з пластиком. Пластики цієї серії мають потужну атаку і неуявну проекцію (чіткість звукових тонів).
 
2. Білі з напиленням ForceI Texture Coated ™ меют спеціальне покриття SatinFinishтм, завдяки якому ці пластики характеризуються більш теплими тонами, м'якою атакою і відмінною проекцією. У комплекті з пластиками серії ForceIтмв якості подаркаідет демпфуюча наклейка для основної ударної частини пластика.
 
3. Force II ™ - це резонаторні пластики для бас барабанів. Вони, як і попередні моделі, мають демпфуючий обід зі зворотної сторони. Бувають чорними і білими. При покупці пластиків цієї серії Aquarian пропонує також безкоштовну наклейку-кільце для розміщення її навколо вихідного отвору резонаторного пластика. Вибір, де помістити цю наклейку, компанія пропонує зробити покупцеві самостійно.
 
Серія Impact ™
 
 
 
Пластики для бас барабанів серії Impact ™ діляться на три види:
 

Пластики для бас барабанов серии Impact™ делятся на три вида:

 

1. Impact I ™ - це прозорі одношарові пластики, товщина яких 0,25 мм. Особливістю цього виду є запатентована розробка компанії Aquarian - "Floating Muffing System". Це фетровий демпфуючий обід із зворотного боку, який запобігає появі обертонів.
 
2. Impact II ™ - прозорі двошарові пластики. Товщина кожного шару становить 0,18 мм. Завдяки конструкції з двох шарів міцність цього пластика більш висока, а звук більш сфокусований.
 
3. Impact III ™ До цього виду відносяться одношарові пластики з напиленням товщиною 0,25 мм. Мають посилення у центрі основної ударної поверхні - (Power Dot ™).
 
Серія Super-Kick ™

Пластики этой серии – гордость компании Aquarian. Аналогов этим пластикам пока нет на музыкальном рынке. Все пластики Super-Kick™ имеют особенный фетровый демпфирующий обод с обратной стороны, благодаря чему звук бас барабана получается низким, плотным и мощным. Их можно разделить на:

 
Пластики цієї серії - гордість компанії Aquarian. Аналогів цим пластикам поки немає на музичному ринку. Все пластики Super-Kick ™ мають особливий фетровий демпфуючий обід із зворотного боку, завдяки чому звук бас барабана виходить низьким, щільним і потужним. Їх можна розділити на:

 

Пластики этой серии – гордость компании Aquarian. Аналогов этим пластикам пока нет на музыкальном рынке. Все пластики Super-Kick™ имеют особенный фетровый демпфирующий обод с обратной стороны, благодаря чему звук бас барабана получается низким, плотным и мощным. Их можно разделить на:

 

1. Super-Kick 10 ™. Пластики цієї серії прозорі або з напиленням, двошарові. Товщина кожного шару 0,25 мм. Вони дуже міцні, їх відрізняють глибокі низькі частоти, а також інтенсивна атака.
 
2. Super-Kick I ™. Одношарові прозорі пластики. Товщина 0,25 мм. Мають чітке, щільне і потужне звучання.
 
3. Super-KickII ™ - це прозорі двошарові пластики, товщина кожного шару становить 0,18 мм. Ці пластики дуже схожі з Super-Kick ™, але мають велику міцність і більш сфокусований звук.
 
4. Super-Kick III ™ - це серія, представлена одношаровими пластиками з напиленням і посиленим центром (PowerDotтм) на основній робочій поверхні. Товщина цих пластиків 0,25 мм. Можуть бути у чорному і білому кольорі.
 
5. Texture Coated Super-Kick ™. У цій серії представлені як одношарові, так і двошарові пластики з напиленням.
 
Сподіваємося, що за допомогою цієї статті ви зможете вибрати той пластик, який підійде саме вашій техніці і стилю гри. Успіхів!
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua