пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

Вибір студійних навушників

Вибір студійних навушників

Вибір студійних навушників
 
Досить великий вибір студійних навушників на сучасному ринку, дійсно, може ввести в скрутну ситуацію вибору тих, хто тільки почав займатися записом і зведенням або підбирає заміну для професійної роботи. З кожним роком виробники пропонують більш досконалі моделі, при цьому розкид цінових параметрів на студійні навушники досить суттєвий.
 
Незважаючи на різноманіття пропозицій від відомих брендів, існує певний ряд моделей, які володіють ідеальним співвідношенням своєї вартості і надаваних користувачеві параметрів комфортності та звукових характеристик. Ми пропонуємо вашій увазі невеликий огляд студійних навушників, створених для вимогливих любителів і професіоналів. У ньому ми розглянемо кращі моделі від таких світових гігантів у виробництві музичного обладнання, як Beyerdynamic і Sennheiser (Німеччина), AKG (Австрія) і Audio-Technica (Японія), які ви можете купити вже зараз у нашому інтернет-магазині.
 
Критерії вибору студійних навушників
 
Крім пріоритетів, які обумовлюють вимоги до завдань звукозапису в домашній або професійної студії, характеристики і конфігурація навушників підбираються залежно від найбільш пріоритетного виду студійної діяльності. Так це може бути запис вокалу, коли значна увага приділяється гарній шумоізоляції і перевага віддається студійним навушникам закритого типу. Це може бути зведення, роботи по мастерингу і аудіореставраціі, коли краще використовувати відкритий тип студійних навушників.
 
Також враховується безліч зовнішніх факторів: якість звукоізоляції приміщення, робота з мікрофоном, коли має місце таке явище, як «викид звуку», який впливає на якість звукозапису. Використання відкритих або напіввідкритих моделей тут не допустимо, так як посилення міксу від навушників мікрофоном внесе небажані сторонні шуми і гармоніки.
 
При тривалій роботі звертають увагу на зручність студійних навушників у використанні. Тут пріоритетами будуть: комфортність, невелика вага і щільне прилягання, щоб навушники одночасно не ковзали при нахилах або поворотах, а також не здавлювали вушні раковини. Крім виняткової зручності і якості звукових характеристик, потрібно звернути увагу на міцність моделі, оскільки від падіння навушників ніхто з музикантів і виконавців не застрахований.
 
Найкращі моделі студійних навушників
 
Оскільки студійні навушники прийнято ділити на такі основні категорії, як закриті - призначені в основному для запису, а також відкриті - призначені для відомості, мастерингу і аудіо-реставрації, ми розглянемо моделі саме таких категорій. Виробники також пропонують зараз деяку альтернативу, у вигляді напіввідкритих навушників, які можуть стати актуальним вибором для обмеженого бюджету при універсальному використанні.
 
Однак для забезпечення найбільш якісних звукових характеристик краще купити закриті студійні навушники для запису, оскільки вони забезпечать якісну звукоізоляцію, і виконавець зможе слухати тільки свій голос або композицію. Відкритий тип студійних навушників стане кращим придбанням для тих, хто займається обробкою музики і зведенням. Тут музикант отримає суттєво відкритий, натуральний звук, що особливо проявляється в області високочастотного спектра.
 
Огляд студійних навушників для запису
 
Володіюча відмінними звуковими характеристиками, а також високою міцністю і надійністю, відкрита модель Sennheiser HD25-1 II Pro здатна забезпечити дуже хороший рівень звукоізоляції. Дану модель можливо використати при нетривалих сесіях звукозапису. Завдяки роздільному оголів'ю тут забезпечується хороша стійкість розміщення на голові виконавця.
 
Крім цього, «чашки» навушників можна обертати. Модель забезпечує збалансоване звучання, має чіткі і глибокі баси, відкриті високі і середні частоти, точну динаміку і достатній рівень звукового тиску. Також навушники надають чудову стереокартинку. Особлива форма роз'єму забезпечує зниження натягу кабелю.
 
Відкриті студійні навушники Sennheiser HD25-1 II Pro - будуть відмінним вибором для роботи в приміщеннях з поганою звукоізоляцією, а також там, де має місце шумне оточення, наприклад, на виїзді.
 
Інша модель від цього виробника - Sennheiser HD280 Pro буде дуже хорошим вибором для тих, хто кілька обмежений у бюджеті. Це одні з кращих недорогих закритих студійних навушників. Вони володіють ідентично високою чутливістю, як і наведені вище, а також відмінною звукоізоляцією. Навушники дуже зручні для запису, надають чудову динаміку, мають гладку амплітудно-частотну характеристику в області середніх і високих частот. Кілька програють більш топовим моделям в басах і володіють підкресленою верхньої серединою. Завдяки добре переданим деталям успішно використовуються в якості універсальних як для запису, так і для відомості.
 
Sennheiser HD280 Pro - є чудовим вибором в сегменті якісних і одночасно недорогих закритих студійних навушників.
 
Огляд студійних навушників для запису і зведення
 
Модель Audio-Technica ATH M50 від японського виробника добре себе зарекомендувала як під час запису, так і при зведенні звуку. Володіючи чудовою звукоізоляцією, вона також використовується багатьма, хто працює зі звуком на ноутбуці, редагує музику, створює різноманітні композиції та аранжування. Ці універсальні студійні навушники володіють високою чутливістю, хорошим балансом звукового спектру, чітким басом, прозорими високими частотами, точної динамікою навіть на досить високій гучності. Крім цього, суттєва перевага даних студійних навушників в їх високій надійності.
 
Audio-Technica ATH M50 - найкращий вибір для домашньої звукозаписної студії.
 
Наступна модель Beyerdynamic DT770 Pro є хорошим рішенням для середнього цінового сегмента. Володіючи винятковою зручністю і високою надійністю, ці закриті студійні навушники дозволяють працювати в них протягом тривалого часу, забезпечуючи відмінну звукоізоляцію. Вони мають хорошу чутливість, рівномірний і збалансований розподіл звукового спектру, а також надають користувачеві розширені баси. Чудово можуть працювати в якості універсальних як для запису, так і для зведення. Особливістю моделі є приглушений «верх», тому потрібно бути уважним при його додаванні еквалайзером. Також на високій гучності відчуватиметься жорсткість у верхній середині, тому при зведенні потрібно звертати увагу на рівень моніторингу
 
Beyerdynamic DT770 Pro - хороший вибір для початківців виконавців і музикантів з професійними амбіціями.
 
Огляд студійних навушників для відомості
 
Модель відкритих студійних навушників Beyerdynamic DT990 Pro пропонує відмінне рішення для використання в професійній або домашній студії. Їх конфігурація забезпечує комфортну роботу протягом тривалого часу. Навушники володіють зниженою вагою мембрани і рухомою системою. При цьому, будучи динамічними, вони забезпечують звукові характеристики на рівні електростатичних і пропонують рівну АЧХ з природним тембральним балансом. Оголів'я легко підлаштувати під розмір голови музиканта, м'які амбушюри чашок комфортні для тривалої роботи.
 
Beyerdynamic DT990 Pro - відмінний вибір для відомості будинку або на професійній студії.
 
Ще одні унікальні студійні навушники відкритого типу - AKG 240 MK II представляють сучасну модель найбільш популярних моделей від австрійського виробника. Використання технології Varimotion ™ з перетворювачами XXL дозволило надати музикантам і слухачам надзвичайні звукові характеристики з щільним НЧ спектром, вивіреною серединою і кристально-прозорим ВЧ спектром. Маючи низький опір і підвищену чутливість, дані навушники можуть застосовуватися спільно з малопотужними пристроями. Особливості моделі проявляються у виключній простоті обслуговування, можливості від'єднання кабелю і наявність саморегулюючого оголів'я.
 
AKG 240 MK II - універсальна модель професійного рівня для вирішення великого спектру завдань.
 
Підсумки
 
Завдяки нашому невеликому огляді найбільш затребуваних моделей студійних навушників, купити які ви можете вже зараз у нашому інтернет-магазині, ви змогли познайомитися з ключовими параметрами вибору. Тепер вам буде набагато легше підібрати необхідну модель для запису, відомості, мастерингу, аудіореставраціі або інших завдань по роботі зі звуком.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua