пн-пт 10-19 Замовити дзвінок (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення

Цифрові піаніно вартістю від $ 600 до $ 900

Цифрові піаніно вартістю від $ 600 до $ 900

 
 
Представлені в даному огляді цифрові фортепіано вартістю від 600 до 900 доларів пропонують ще більше можливостей для творчості і навчання, одночасно виводячи якість звуковидобування і одержувані підсумкові показники звучання на новий рівень в порівнянні з розглянутими в попередньому огляді цифрових фортепіано вартістю від 300 до 600 доларів.
У сегменті описуваної вартісної категорії рейтинг виробників наступний:
1. 43% Kurzweil
2. 25% Ringway
3. 15% Casio
4. 13% Korg
5. 3% Yamaha
Як бачимо, бренд Kurzweil охоплює практично половину сегмента, а бренд Ringway його чверть. А це означає, що ці компанії за відносно нетривалий термін свого існування вже встигли зарекомендувати себе з кращого боку.
Найбільш купуються моделі цього сегмента:
Якщо говорити про особливості напівпрофесійних цифрових фортепіано, які увійшли в розглянуту категорію, потрібно відзначити цілий ряд переваг, які отримує як початківець музикант для свого повноцінного навчання, так і професійний виконавець для розкриття свого індивідуального творчого потенціалу. Це більш великі функціональні можливості, багата палітра звучання, досконально пророблена механіка, що дозволяє відчути автентичність гри на еталонному акустичному роялі, чудова акустика, передає достовірний звук самим ідеальним чином. Новачкам напівпрофесійні цифрові фортепіано надають чудову можливість для повноцінного самонавчання або навчання з репетитором. Інструменти дозволяють відмінно поставити руку, не спотворюють слух і при цьому не заважають оточуючим. Клавіатуру можна розділяти на дві частини для вчителя і учня з підключенням двох пар навушників, тут є навчальні програми, вбудований навчальний інструментарій, можливість запису гри для самостійного прослуховування або віддаленої відправки викладачеві у вигляді файлу.
Професійні виконавці отримують, в свою чергу, багатофункціональний інструмент, істотно перевершує за своїми можливостями традиційні акустичні роялі. Ключова перевага напівпрофесійних цифрових фортепіано в можливості індивідуальної настройки інструменту під обраний стиль гри. Тут можна точно підлаштувати всі нюанси виконання, отримавши звучання саме таке, як потрібно виконавцю. Фірмові молоточкові клавіатури з градуйованою механікою і системою стабілізації, кількома сенсорними датчиками на одну клавішу, пориста і гладка структура робочих поверхонь клавіш - все це дозволяє виконавцю задовольнити свої потреби у творчій самореалізації, отримавши ідеальний інструмент з високотехнологічними можливостями цифрової обробки звуку. Більш докладно познайомитися з характеристиками цифрових фортепіано, які увійшли до рейтингу найпопулярніших моделей в сегменті від 600 до 900 доларів, ви зможете на сторінках кожного з цих інструментів.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua