пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Синтезатор Ringway ТВ600M

Синтезатор Ringway ТВ600M

Ви прийшли додому і Ваша дитина заявила, що збирається стати музикантом? Чи, може Ви самі вирішили здійснити не справджену в дитинстві мрію про музичну кар'єру? Якщо так Вам потрібен Ringway ТВ600M - потужний і функціональний синтезатор для навчання.
 
Цей високоякісний електронний синтезатор відрізняється прекрасним звучанням гідним професійного інструменту. Він має стандартну чутливу до торкання клавіатуру з 61 клавішею а також найбільш просунуту технологію створення звуків. Крім того інструмент має 64-нотну поліфонію.
Інструмент має великий багатофункціональний дисплей. Він відображає всі важливі налаштування інструменту: номер звуку номер стилю акорд і темп (відображає поточну назву акорду під час використання автоакомпанементу і поточний темп акомпанементу або поточної пісні; також є індикатор ритму який блимає зі швидкістю акомпанементу і показує долі такту під час відтворення ) вибір режиму роботи клавіатури загальний контроль. Все це допоможе Вам або Вашій дитині розібратися в нехитрій системі цього синтезатора.
 
Тембрально синтезатор дуже багатий: має 128 наборів інструментів а також 61 звук ударних інструментів та перкусії якими можна грати з клавіш інструменту якщо обраний режим перкусії. Завдяки такому великому набору Ви зможете знайти звучання потрібне Вам для конкретної композиції або поекспериментувати у створенні власних ритмічних малюнків.
Як і професійні інструменти цей навчальний синтезатор має колесо зміни тону (pitchband) яке знаходиться з лівого боку інструменту і призначене для зміни висоти звучання. При русі колеса вгору звук буде підвищуватися а вниз - знижуватися.
 
Завдяки таким розробкам Ви отримуєте можливість різноманітної роботи зі звуком та розвивати свою творчу уяву. Особливо цікаво це буде дітям які відрізняються допитливістю і винахідливістю.
 
Ringway TB600M містить 100 стилів акомпанементу що дозволить Вам досягти повного звучання музичного колективу. Коли функція акомпанементу включена інструмент створює повноцінний акомпанемент що складається з ритму баса і акордів, заснований на акордах які ви граєте лівою рукою в секції клавіатури призначеної для автоакомпанементу (це всі клавіші що знаходяться нижче точки поділу). Права секція клавіатури вільна для звичайної гри. Зазвичай точка поділу - це клавіша G1 (20) всі клавіші зліва від неї призначені для акомпанементу.
 
Ви можете вибрати будь-який з 100 стилів звичайним чином не тільки перед виконанням, а й вже під час звучання акомпанементу.
 
Автоаккомпаненмент має два режими роботи: простий - за допомогою двох-трьох пальців (SINGLE) і з повною аплікатурою (FINGERED). Простий режим дозволяє отримати прекрасно звучний акомпанемент використовуючи мажорні та мінорні акорди і септакорди які беруться шляхом натискання мінімальної кількості клавіш в секції акомпанементу. Одержуваний таким чином акомпанемент повністю відповідає обраному стилю. Автоакомпанемент продовжуватиме грати якщо ви приберете пальці з клавіш секції акомпанементу. Ван потрібно натискати клавіші акомпанементу тільки для зміни акордів. Цей режим чудово підходить для тренування гри акордами. Для тих, хто вже освоїв складні акордові комбінації краще використовувати режим повної аплікатури для вдосконалення своїх навичок.
 
Щоб отримати повне уявлення про всі можливості ТВ600M Ви можете прослухати демонстраційні пісні запрограмовані в пам'яті інструменту. Всього таких мелодій в пам'яті вміщено 5.
 
Ще одним достоїнством цього синтезатора є реєстраційна пам'ять. Вона може зберігати шість наборів налаштувань звуку і акомпанементу які можуть викликатися з пам'яті прямо під час гри натисненням всього лише на одну кнопку. В пам'яті можна зберегти такі значення: номер основного звуку (права рука) номер звуку для поділу клавіатури (ліва рука) статус сустейну і активності темп транспозиція гучність і режим роботи акомпанементу. Вони зберігаються навіть при виключенні живлення.
Крім того цей чудовий синтезатор дозволяє записувати і програвати пісні що складаються з послідовності акордів створених за допомогою автоакомпанементу і мелодії зіграної на клавіатурі.
 
Ringway TB600M як і його старші брати більш високого класу має вбудовані ефекти реверберації і хорусу кожен з яких має по 8 типів які дозволяють отримати якісне «живе» звучання.
В синтезатор вбудовані 2 динаміка по 5 Ватт які дозволяють грати, не використовуючи додаткових підсилювачів. Але щоб не заважати сусідам або іншим членам сім'ї своїми заняттями можна підключити навушники і грати не створюючи нікому незручностей.
 
Піклуючись про своїх клієнтів майстри фірми Ringway продумали підставку для нот яка кріпиться на задній панелі інструменту.
 
Підсумувавши все вищесказане можна прийти до висновку що Ringway ТВ600M є прекрасним вибором для навчання гри на клавішних тому що поєднує в собі компактність багатофункціональну легкість і простоту в обігу. Він увібрав в себе все для комфортного і якісного навчання.
 
Бажаємо успіхів у підкоренні музичного Олімпу!
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua