пн-пт 10-19 RU | UA (098) 018-85-65, (063) 407-59-93
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Історія бренду Kurzweil

Історія бренду Kurzweil

 
Втілюючи в собі еталонне досконалість технологій, електронні музичні інструменти Kurzweil займають почесне місце серед устаткування, використовуваного у своїй діяльності групами й музикантами зі світовим ім'ям, а також провідними компаніями звукозапису студіями. Створивши перший цифровий семпл-синтезатор, компанія під керівництвом геніального винахідника Реймонда Курцвейла і в даний час визначає тенденції в розвитку індустрії, демонструючи революційні технології та екстраординарну функціональність.
Початок о інноваціях і пошуку
Стало закономірною тенденцією створення успішних компаній молодими, амбітними людьми, наділеними якостями цілеспрямованості і вносять своє молоде бачення в епохальне розвиток прогресу. Поява комп'ютерної техніки в 60-х роках минулого століття стало стимулом для багатьох молодих людей проявити свій талант у новій незвіданою області знань. Ледь ставши студентом Массачусетського Технологічного інституту, творець компанії зі світовим ім'ям - Реймонд Курцвейл захоплюється таким напрямком, як «штучний інтелект» стосовно до музичних творів. Результатом його наполегливої ​​дослідницької роботи стає програма, здатна створювати музичні твори, з огляду на основні правила композицій.
Винахід молодого студента швидко набуло широкої популярності в академічних колах. Реймонда незабаром запросили взяти участь у популярній передачі I've Got a Secret (У мене є секрет). Разом з ведучим Стівом Алленом, вони кілька розіграли публіку, представивши нескладне музичний твір на початку передачі. Яке було здивування слухачів, коли вони дізналися, що автором цього простого твору була не людина, а комп'ютер. Характер Реймонда Курцвейла не дозволяє зупинятися на досягнутому і вже на другому курсі він створює експертну статистичну систему для застосування в коледжах. Успіх нового проекту був також приголомшливим, але молодий інноватор вирішує присвятити свій талант саме музичному напрямку. Заробивши на продажу експертної системи 100 тисяч доларів, він в 1974 році відкриває компанію Kurzweil Computer Products.
Від систем розпізнавання мови до електронних синтезаторів
Першою продукцією нової компанії, заснованої Реймондом Курцвейл, стала система розпізнавання друкованих текстів, що читає його синтезованим голосом. Знаковою подією стало, що одним з перших покупців пристрою був сліпий музикант Стіві Уандер. Якраз він і поставив вектор майбутнього напрямку розвитку компанії, а саме виробництво електронних синтезаторів, здатних ідеально відтворювати звучання традиційних акустичних інструментів. На відміну від вироблялися в той час музичних синтезаторів, джерелом звуку стали семпли звучання, отримані від еталонних інструментів і оцифровані за унікальною технологією. Можна впевнено сказати, що Реймонд Курцвейл викликав справжню революцію в світі електронної музики, представивши слухачам прототип свого першого семпл-синтезатора. Під час тестового виступу слухачі не змогли відрізнити виконання музичного твору на акустичному фортепіано від виконання на унікальному синтезаторі, створеному геніальним винахідником.
Kurzweil Music Systems - інновації і досконалість
Офіційне відкриття компанії Kurzweil Music Systems відбулося в 1982 році, а вже в 1984 році її покупці змогли поповнити арсенал своїх музичних інструментів першим в світі цифровим семпл-синтезатором Kurzweil 250. Можливості інструмента дозволяли не тільки відтворювати звучання акустичних інструментів, а й надавали виконавцям клавіатуру з чутливими до швидкості натискання клавіш. Крім цього, наявність перебудовується DSP процесора давало можливість виконавцю проводити тонкі настройки звучання. Наявні аналогові синтезатори стали стрімко витіснятися з ринку. Успіх був настільки приголомшливим, що не змусив чекати появи маси конкурентів у вигляді провідних світових виробників музичних інструментів. Незважаючи на жорстку конкуренцію на ринку електронних синтезаторів, компанія Kurzweil Music Systems ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди на кілька кроків випереджає своїх конкурентів. В даний час електронні музичні інструменти та обладнання під брендом Kurzweil випускає на своїх виробничих потужностях корейський гігант індустрії Young Chang. Реймонд Курцвейл продовжує свою інноваційну діяльність на посаді директора з розвитку компанії, регулярно презентуючи ультрасучасні новинки.
Автор:
Опубликовано: ukrhit.com.ua